اخبار لوازم خانگی

برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوستر ایران

ال کا ایران : صنعت لوستر سازی ایران که دارای سابقه طولانی است در سال های اخیر از رشد و توسعه مناسبی برخوردار بوده و در حال حاضر با لوسترهای تولیدی کشورهای ایتالیا، اسپانیا و چک قابل مقایسه و رقابت است و در حال حاضربیش از ۸۰ درصد لوستر مورد نیاز کشور نیز د

admin | 8 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران از فردا میزبان نمایشگاهی مملو از نور و زیبائی است و در آن صنعتگران و هنرمندان صد ها شرکت داخلی و خارجی، نوین ترین و جدیدترین تولیدات لوستر و چراغ های تزئینی را به نمایش می گذارند.

به گزارش ایلنا،این نمایشگاه از فردا تا 23 دی ماه و با حضور و مشارکت بیش از یکصد و پنجاه شرکت داخلی و خارجی برگزار می شود.

این نمایشگاه در فضائی بالغ بر 18 هزار متری مربع فضائی نمایشگاهی و در سالن های شرقی نمایشگاه بین المللی تهران شامل سری سالن های 27،8،9،10،11،12،13 برپا می شود.

داوود کاشفی فر،رئیس ستاد برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوستر ایران با بیان اینکه در این نمایشگاه شرکت هائی از کشورهای ترکیه، تایوان، چین و لهستان حضور دارند گفت: نمایشگاه امسال با استقبال شرکت های داخلی و خارجی مواجه شده است بطوری که در بخش داخلی بیش از 10 درصد و در بخش خارجی حدود 20 درصد افزایش صورت گرفته است.

رئیس ستاد برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوستر ایران اضافه کرد: این نمایشگاه ترکیبی از روشنائی ، نور و زیبائی است که در آن انواع لوسترهای سقفی و دیواری ، لوسترهای مساجد و زیارتگاهها ، انواع چراغ های تزئینی منزل ، شمعدانی، چراغ های تزئینی شرکت ها ، ادارات و هتل ها ،  چراغ های شهری ، چراغ های فضای باز ، مجسمه ها و تابلوهای تزئینی و صدها نوع دیگر از لوسترها و چراغ های روشنائی، ارائه شده است که چشم هر بیننده ای را خیره خواهد کرد.

کاشفی فر خاطر نشان کرد:در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوستر ایران همچنین صنایع ، دستگاهها و تجهیزات مختلف مربوط به این صنعت نیز به نمایش گذاشته خواهد شد .

رئیس ستاد برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوستر ایران افزود: این نمایشگاه،با هدف توسعه و افزایش تولید این صنعت درکشور ، افزایش راندمان تولید ، یافتن بازارهای جدید صادراتی ، افزایش صادرات ، آشنائی با نوین ترین صنایع و تجهیزات صنعت لوستر سازی جهان ، اشتغالزائی و توجه مسئولان به این صنعت ؛ برگزار می شود .

گفتنی است؛ صنعت لوستر سازی ایران که دارای سابقه طولانی است در سال های اخیر از رشد و توسعه مناسبی برخوردار بوده و در حال حاضر با لوسترهای تولیدی کشورهای ایتالیا، اسپانیا و چک قابل مقایسه و رقابت است و

در حال حاضربیش از ۸۰ درصد لوستر مورد نیاز کشور نیز در داخل تولید می شود.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوستر ایران؛ فردا تا 23 دی ماه ، به مدت 4 روز از ساعت 9 تا 17در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان خواهد بود .

نظر شما چیست؟