لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوستر ایران

xvision
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران از فردا میزبان نمایشگاهی مملو از نور و زیبائی است و در آن صنعتگران و هنرمندان صد ها شرکت داخلی و خارجی، نوین ترین و جدیدترین تولیدات لوستر و چراغ های تزئینی را به نمایش می گذارند.

به گزارش ایلنا،این نمایشگاه از فردا تا 23 دی ماه و با حضور و مشارکت بیش از یکصد و پنجاه شرکت داخلی و خارجی برگزار می شود.

این نمایشگاه در فضائی بالغ بر 18 هزار متری مربع فضائی نمایشگاهی و در سالن های شرقی نمایشگاه بین المللی تهران شامل سری سالن های 27،8،9،10،11،12،13 برپا می شود.

داوود کاشفی فر،رئیس ستاد برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوستر ایران با بیان اینکه در این نمایشگاه شرکت هائی از کشورهای ترکیه، تایوان، چین و لهستان حضور دارند گفت: نمایشگاه امسال با استقبال شرکت های داخلی و خارجی مواجه شده است بطوری که در بخش داخلی بیش از 10 درصد و در بخش خارجی حدود 20 درصد افزایش صورت گرفته است.

رئیس ستاد برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوستر ایران اضافه کرد: این نمایشگاه ترکیبی از روشنائی ، نور و زیبائی است که در آن انواع لوسترهای سقفی و دیواری ، لوسترهای مساجد و زیارتگاهها ، انواع چراغ های تزئینی منزل ، شمعدانی، چراغ های تزئینی شرکت ها ، ادارات و هتل ها ،  چراغ های شهری ، چراغ های فضای باز ، مجسمه ها و تابلوهای تزئینی و صدها نوع دیگر از لوسترها و چراغ های روشنائی، ارائه شده است که چشم هر بیننده ای را خیره خواهد کرد.

کاشفی فر خاطر نشان کرد:در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوستر ایران همچنین صنایع ، دستگاهها و تجهیزات مختلف مربوط به این صنعت نیز به نمایش گذاشته خواهد شد .

رئیس ستاد برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوستر ایران افزود: این نمایشگاه،با هدف توسعه و افزایش تولید این صنعت درکشور ، افزایش راندمان تولید ، یافتن بازارهای جدید صادراتی ، افزایش صادرات ، آشنائی با نوین ترین صنایع و تجهیزات صنعت لوستر سازی جهان ، اشتغالزائی و توجه مسئولان به این صنعت ؛ برگزار می شود .

گفتنی است؛ صنعت لوستر سازی ایران که دارای سابقه طولانی است در سال های اخیر از رشد و توسعه مناسبی برخوردار بوده و در حال حاضر با لوسترهای تولیدی کشورهای ایتالیا، اسپانیا و چک قابل مقایسه و رقابت است و

در حال حاضربیش از ۸۰ درصد لوستر مورد نیاز کشور نیز در داخل تولید می شود.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوستر ایران؛ فردا تا 23 دی ماه ، به مدت 4 روز از ساعت 9 تا 17در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان خواهد بود .

emersan
butaneindustrial
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

صنعت لوستر دیگر پرفروغ نیست

admin

ارسال دیدگاه