لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

خبری از کارت های اعتباری اصفهانی ها نیست

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران» و به نقل از صاحب نیوز، رییس اتحادیه لوازم خانگی استان اصفهان گفت: هنوز خبر و بخش نامه ای از تهران درباره کارت اعتباری به اتحادیه اصفهان اعلام نشده است.

اکبر مهرزاد در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری اظهار کرد: این طرح در رسانه ها زیاد خبری شده اما رسما چیزی به دست ما نرسیده است.

به گفته این مسوول صنفی، این موارد برای استان اصفهان رصد و پیگیری شده اما خبری از ابلاغ تهران نیست.

وی با اشاره به رکود و وضعیت نامناسب بازاریان و اعضای اتحادیه لوازم خانگی خاطر نشان کرد: بیشتر بازاریان ما مشکل دارند و چون بیشتر مغازه ها استیجاری است یا تعطیل کرده اند و یا قصد این کار را دارند.

زادمهر تصریح  کرد: مشکلات اداره دارایی بویزه موضوع ارزش افزوده و رکود کلی اقتصاد کشور نیز بر این موارد افزوده و باعث متضرر شدن بازاری ها شده است.

ریس اتحادیه لوازم خانگی اصفهان افزود: رکود حاکم بر اقتصاد باعث شده هزینه اداره مغازه تامین نشود و این منجر به تعطیلی اجباری شده است.

زادمهر اظهار کرد: اجناس متعدد قاچاق و بدون گارانتی هم دیگر مشکلات این بخش است و قطع ب ه یقین اگر این روند ادامه یابد این تعطیلی ها بیشتر هم می شود.

این مسوول صنفی در ادامه درباره خرید کالاهای ایرانی در اصفهان هم گفت: با وجود تولیدات خوب ساخت داخل مردم بیشتر از کالای خارجی استفاده می کنند.

زادمهر چشم امید مغازه دارها و بازاریان را به اقدامات و برنامه های دولت برای خروج از رکود عنوان و ابراز امیدواری کرد با برداشته شدن تحریم ها این مسائل و مشکلات هم مرتفع شود.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

طرح خرید کالای ایرانی نیامده مشکل دار شد!

admin

پیشنهاد تبدیل کارت اعتباری خرید کالا به «وام ازدواج» / ارائه مجدد کارت های خرید کالای ایرانی بی نتیجه است

admin

اجرای طرح «فروش اقساطی لوازم خانگی» با سود 10 درصد از هفته آینده

admin

ارسال دیدگاه