لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

سارق فروشگاه لوازم خانگی در دام پلیس زنجان گرفتار آمد

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این سارق با استفاده از کلیدی که در اختیار داشت به صورت تدریجی و در سر فرصت، لوازم خانگی موجود در یک فروشگاه واقع در منطقه اسلام آباد شهر زنجان را سرقت و باهمدستی افراد مرتبط نسبت به فروش آنها اقدام می کرد.

وی اظهار کرد: این متهم تاکنون موفق به سرقت نزدیک به چهار میلیارد ریال لوازم خانگی شده بود که بخشی از اموال سرقتی از نامبرده کشف و از سوی پلیس ضبط شد.

رحمتی با بیان اینکه متهم با انتقال به محل سرقت و در حضور پلیس به بازسازی صحنه جرم پرداخت افزود: در این رابطه چهار همدست این متهم و یک مالخر دستگیر و پس از تشکیل پرونده به منظور اعمال قانون به مراجع قضایی استان معرفی شدند.

وی تصریح کرد: متاسفانه برخی مالخرها هنگام معامله به قیمت کالاهای عرضه شده از سوی فروشنده توجهی نمی کنند درحالیکه باید در مواجهه با چنین موضوعی به جنس مورد معامله و فروشنده کالا شک کرده و بلافاصله پلیس را در جریان قرار دهند تا خود نیز به دلیل خرید مال غیر در دام قانون گرفتار نشود.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

افزایش کیفیت تولید داخل و قیمت مناسب راهکار ساماندهی واردات است

admin

قابلیت های فوق العاده این جارو برقی را بشناسید

admin

سامسونگ از سد ویندوز فون عبور کرد!

admin

ارسال دیدگاه