اخبار لوازم خانگی

کلاهبرداری ۳۲۵ میلیونی خرید لوازم خانگی با چک‌های جعلی

ال کا ایران : فردی که در پوشش خرید لوازم خانگی و ارائه چک‌های جعلی، ۳۲۵ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود توسط کارآگاهان پلیس شهرستان سراب دستگیر شد.

admin | 8 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سرهنگ محمد جعفرزاده اظهار داشت: در پی گزارش کارکنان یکی از شعب بانک ملی شهرستان سراب مبنی بر ارائه یک فقره چک جعلی از سوی یکی از مشتریان به بانک، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات فنی و تخصصی توانستند یک نفر جاعل چک را که با خرید لوازم خانگی و ارائه چک جعلی از بازاریان شهرستان کلاهبرداری کرده بود، شناسایی و در یک عملیات پلیسی دستگیر کنند.

سرهنگ جعفرزاده تصریح کرد: متهم در بازجویی های اولیه منکر فعالیت مجرمانه خود بود اما در مواجهه با مستندات و ادله موجود، به جعل 13 فقره چک در مجموع به مبلغ 325 میلیون ریال معترف شد.

وی گفت: متهم با تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

رئیس پلیس شهرستان سراب در پایان از شهروندان خواست در انجام معاملات تجاری خود هرگز از افراد ناشناس که اعتبار کافی ندارند، چک قبول نکنند و در صورت نیاز از بانک عامل استعلام و به محض مشخص شدن فقدان یا سرقتی بودن چک و اوراق بهادار، موضوع در اسرع وقت به مراجع انتظامی اطلاع دهند.


جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

نظر شما چیست؟