لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

ارزان شدن لوازم خانگی، رویا است

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سیدمحمد احمدی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: تصور عموم برای کاهش قیمت لوازم‌خانگی در ماه‌های آتی سراب است و ما می‌توانیم فقط انتظار ثبات و یا افزایش قیمت‌ها را داشته باشیم؛ چراکه طی روزهای اخیر، با افزایش قیمت دلار مواجه بودیم و محصولات خارجی با دلار گران‌تر وارد کشور شده‌اند.

 

 

وی با بیان این‌که بیشتر محصولات داخلی نیز مونتاژ قطعات خارجی هستند، ادامه داد: خرید و ورود قطعات لوازم خانگی به کشور ارتباط مستقیم با قیمت دلار دارد. علاوه بر این، افزایش تعرفه واردات لوازم خانگی و هزینه کارگر در طول چند روز گذشته نیز موضوعی است که بدون شک روی قیمت لوازم خانگی تاثیر می‌گذارد و هیچ‌کس نمی‌تواند جلوی این افزایش را بگیرد.

 

احمدی تصریح کرد: با وجود صحبت‌هایی که در خصوص ثبات قیمت لوازم‌خانگی شنیده می‌شد، در حال حاضر با افزایش قیمت مواجه‌ایم. البته مردم انتظار ارزانی دارند و خواسته‌شان به حق است؛ چراکه در طول سال‌های گذشته به خاطر تبعات ناشی از تحریم با افزایش ناگهانی قیمت، علی‌الخصوص در بازار لوازم خانگی مواجه بودیم، اما در حال حاضر نیز شرایط چندان برای کاهش قیمت مساعد نیست.

 

وی با تاکید بر این‌که قیمت لوازم‌خانگی داخلی و انواع کولر افزایش نیافته است، خاطرنشان کرد: رقابت ناسالم قبل از اجرایی شدن مذاکرات، منجر به کاهش قیمت لوازم‌خانگی شده بود، اما بعد از به توافق رسیدن برجام، رقابت در بازار لوازم‌خانگی محدودتر شد و همین موضوع، قیمت‌ها را حدود 10 تا 12 درصد افزایش داد.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

مشکلات خرید مواد اولیه لوازم خانگی از بورس

نفیسه رحیمی

قیمت لوازم خانگی در سال جدید به کدام سمت می رود

نفیسه رحیمی

ثبت اطلاعات در سامانه جامع تجارت توسط فعالان لوازم خانگی

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه