لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

کارت خرید کالا فعلا به مشاغل آزاد تعلق نمی گیرد

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران» و به نقل از تجارت نیوز ،محمد طحانپور  گفت:با وجود پیشنهاد تولید کنندگان به تحت پوشش قرار گرفتن تمامی اقشار جامعه برای دریافت وام خرید قسطی لوازم خانگی،پاسخ مسئولان به ما این بود که در حال حاضر برنامه ای برای وسعت بخشیدن به این طرح ندارند.

وی با اشاره به طولانی شدن مدت بازپرداخت وام خرید قسطی لوازم خانگی افزود:افزایش مدت باز پرداخت وام از 12 به 24 ماه آنهم با سود 12 درصد موجب شد تا تقاضا برای دریافت این وام از سوی افرادی با مشاغل آزاد و طیف گسترده ای از جامعه نیز مطرح شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی  تصریح کرد: پیرو مراجعات  بنده و مسئولان اتحادیه به بانکها و نیز بانک مرکزی برای مشمول شدن مشاغل آزاد و…جهت دریافت وام یاد شده،پاسخ مسئولان به ما این بود که اگر قرار باشد طیف متقاضیان استفاده کننده از وام افزایش یابد،این امکان در دوره های بعدی اتفاق خواهد افتاد.

طحانپور با تاکید بر اینکه فعلا بانک مرکزی و وزارت صنعت برنامه و طرحی را برای گسترش طیف متقاضیان وام خرید قسطی ندارد،اظهار کرد:براساس مذاکراتی که با بانکها داشتیم ،مشخص شد که اعطای وام خرید قسطی به مشاغل آزاد نمی تواند با سود 12 درصد باشد و چنانچه شرایط پرداخت وام یاد شده به متقاضیان مشاغل آزاد فراهم شود،به طور قطع درصد بهره آن بیشتر از 12 درصد خواهد بود.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

عرضه محصولات برندهای خارجی با ارز 8 هزار تومانی

admin

سرمایه در گردش، مشکل اصلی تولیدکنندگان لوازم خانگی

نفیسه رحیمی

انبار لوازم خانگی در کرج در آتش سوخت

admin

ارسال دیدگاه