اخبار لوازم خانگی

2میلیارد ریال لوازم خانگی قاچاق در شهریار کشف شد/ برخورد شدید با با قاچاقچیان

ال کا ایران : فرمانده انتظامی غرب استان تهران، از کشف ۲۰۰ دستگاه لوازم خانگی قاچاق به ارزش بیش از دو میلیارد ریال در شهرستان شهریار خبر داد.

admin | 8 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سردار محسن خانچرلی، گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پلیس آگاهی حین گشت زنی در سطح منطقه به یک دستگاه خودروی خاور مشکوک شدند و به راننده آن دستور ایست دادند.

او افزود: مأموران پس از توقف خودرو و در بازرسی از قسمت بار آن، ۱۸۰ عدد جاروبرقی و ۲۰ عدد فر برقی قاچاق فاقد هرگونه مجوز قانونی و گمرکی به ارزش بیش از دو میلیارد ریال کشف کردند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی و همچنین خودروی توقیفی به پارکینگ منتقل شد.

سردار خانچرلی گفت: اجرای طرح های مبارزه با قاچاق کالا و ارز به صورت مستمر ادامه خواهد یافت و با قاچاقچیان طبق قانون به شدت برخورد خواهد شد.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

نظر شما چیست؟