لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

توقيف كولرهای گازی خارجی قاچاق درقم

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، مهدي رياضي در اين خصوص گفت: با اعلام گزارش هاي مردمي و پليس مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان مبني بر عرضه و فروش كولرگازي قاچاق توسط يك واحد صنفي عرضه و فروش لوازم خانگي حدود 113 كولر گازي قاچاق كشف شد.

وي افزود: اين تعداد كولرهاي گازي به ارزش يك ميليارد و 995 ميليون و 500 هزار ريال فاقد مدارك مثبته گمركي بود كه پرونده قاچاق در اين خصوص تشكيل و جهت رسيدگي به شعبه ويژه مبارزه با قاچاق كالا و ارز اين اداره كل ارجاع داده شد.

رياضي با اشاره به كشف 100 دستگاه كولر گازي خارجي قاچاق ديگر از يك انبار لوازم خانگي در قم گفت: اين تعداد دستگاه به ارزش يك ميليارد و 665 ميليون و 400 هزار ريال بود كه پرونده جهت رسيدگي به شعبه ويژه مبارزه با قاچاق كالا و ارز اين اداره كل فرستاده شد تا به پرونده رسيدگي شود.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

جریمه چهارمیلیارد ریالی متخلف نگهداری لوازم خانگی قاچاق

admin

توقیف لوازم خانگي ميلياردي قاچاق

admin

پرداخت جریمه یک میلیاردی قاچاقچیان لوازم خانگی

admin

ارسال دیدگاه