اخبار لوازم خانگی

جریمه یک میلیارد ریالی 2 قاچاقچی در زنجان

ال کا ایران : مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از جریمه یک میلیارد ریالی دو قاچاقچی در زنجان خبر داد.

admin | 8 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، مرتضی ممیزی امروز در گفت‌وگو با فارس در زنجان اظهار کرد: تعزیرات حکومتی استان زنجان در امر مبارزه با قاچاق فعالیت‌های مختلفی را انجام می‌دهد.

وی با اشاره به تشکیل گشت‌های سیار در استان با همکاری دستگاه‌های اجرایی مختلف افزود: در این زمینه پرونده‌های مربوط به شعبه مبارزه با قاچاق تعزیرات حکومتی ارجاع و حکم مربوط در این زمینه صادر شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به کشف و ضبط مقدار زیادی پوشاک، لوازم خانگی و سیگار در استان بیان کرد: طبق بررسی مستندات قاچاق بودن محموله محرز شده و پرونده مربوط در شعبه ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز رسیدگی شد.

ممیزی با بیان اینکه پس از سیر مراحل قانونی و ارجاع پرونده 867 میلیون ریال جریمه برای قاچاقچی مذکور تعیین شد، گفت: با پیگیری واحد مربوط و پس از سیر مراحل قانونی جریمه نقدی وصول شده و به دلیل استنکاف متهمان دو پرونده از پرداخت جریمه نقدی از محل فروش خودروهای حامل قاچاق جریمه تعیین شده وصول شد.

این مسئول همچنین از کشف و ضبط 740 ثوب البسه قاچاق در استان زنجان خبر داد و اظهار کرد: جریمه تعیین شده برای قاچاقچی این پرونده بیش از 150 میلیون ریال است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان اظهار کرد: در مجموع این دو قاچاقچی به پرداخت یک میلیارد ریال جریمه نقدی و ضبط خودرو محکوم شدند.

وی با هشدار به متخلفان در زمینه انجام مستمر گشت‌های سیار در استان، بیان داشت: امسال از محل گشت‌های سیار 7 پرونده در تعزیرات حکومتی تشکیل شده و به تخلفات واحدهای مربوط در این زمینه رسیدگی شده است.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

نظر شما چیست؟