لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

جریمه یک میلیارد ریالی 2 قاچاقچی در زنجان

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، مرتضی ممیزی امروز در گفت‌وگو با فارس در زنجان اظهار کرد: تعزیرات حکومتی استان زنجان در امر مبارزه با قاچاق فعالیت‌های مختلفی را انجام می‌دهد.

وی با اشاره به تشکیل گشت‌های سیار در استان با همکاری دستگاه‌های اجرایی مختلف افزود: در این زمینه پرونده‌های مربوط به شعبه مبارزه با قاچاق تعزیرات حکومتی ارجاع و حکم مربوط در این زمینه صادر شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به کشف و ضبط مقدار زیادی پوشاک، لوازم خانگی و سیگار در استان بیان کرد: طبق بررسی مستندات قاچاق بودن محموله محرز شده و پرونده مربوط در شعبه ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز رسیدگی شد.

ممیزی با بیان اینکه پس از سیر مراحل قانونی و ارجاع پرونده 867 میلیون ریال جریمه برای قاچاقچی مذکور تعیین شد، گفت: با پیگیری واحد مربوط و پس از سیر مراحل قانونی جریمه نقدی وصول شده و به دلیل استنکاف متهمان دو پرونده از پرداخت جریمه نقدی از محل فروش خودروهای حامل قاچاق جریمه تعیین شده وصول شد.

این مسئول همچنین از کشف و ضبط 740 ثوب البسه قاچاق در استان زنجان خبر داد و اظهار کرد: جریمه تعیین شده برای قاچاقچی این پرونده بیش از 150 میلیون ریال است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان اظهار کرد: در مجموع این دو قاچاقچی به پرداخت یک میلیارد ریال جریمه نقدی و ضبط خودرو محکوم شدند.

وی با هشدار به متخلفان در زمینه انجام مستمر گشت‌های سیار در استان، بیان داشت: امسال از محل گشت‌های سیار 7 پرونده در تعزیرات حکومتی تشکیل شده و به تخلفات واحدهای مربوط در این زمینه رسیدگی شده است.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

قاچاق در صنعت لوازم خانگی به ۱.۸ میلیارد دلار رسید

نفیسه رحیمی

اجباری شدن ثبت اطلاعات انبارهای کالا در سامانه جامع

admin

متهم اصلی پرونده انبارهای لوازم خانگی قاچاق بازداشت شد

admin

ارسال دیدگاه