لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

بازدید وزیر صنعت از واحد تولید کننده ی لوازم خانگی و صوتی و تصویری

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، روز گذشته محمد رضا نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت یازدهم به همراه هیات همراه  و رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران به صورت سر زده از مجموعه شرکت سام الکترونیک و تکوین الکترونیک بازدید کردند.

طی بازدید محمد رضا نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران نکات مختلفی به مدیران این شرکت گفته شد که به گفته مدیران این مجموعه تولید کننده انواع لوازم خانگی و صوتی و تصویری، این گروه در تلاش است تا در راستای سیاست های دولت و نکات ذکر شده در این بازدید اقدامات خود را انجام دهد.

در این مجموعه تولید کننده انواع لوازم خانگی و صوتی و تصویری قریب به 2500 نیروی شاغل در حال فعالیت هستند و همچنین نزدیک به 30000 نیروی انسانی به صورت مستقیم و غیر مستقیم با مجموعه‌ی گروه سام در حال همکاری است.

طی بازدید سرزده وزیر صنعت، معدن و تجارت  از این مجموعه ارزیابی‌های خاصی صورت گرفت و ضمن اظهار نقطه نظرات وزیر، وضعیت این گروه تولید کننده  انواع لوازم خانگی و صوتی و تصویری مناسب ارزیابی شد.

بنا به گفته مدیران این مجموعه، این گروه تولید کننده‌ی انواع تلویزیون، مانیتور، یخچال، لباس شویی و جارو برقی در نظر دارد بنا بر سیاست های دولت مبنی بر عمق بخشیدن به اصل تولید و افزایش کیفیت و خدمات رسانی به مشتریان، به نحو احسن، اقدامات لازم را به عمل آورد.

بازديد سرزده وزير و معاونان وزير صنعت از گروه سام (كارخانجات سامسونگ)
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: رعایت استاندارد و اصول کیفیت می‌بایست همواره مدنظر تولیدکنندگان قرار گيرد.

مهندس محمدرضا نعمت‌زاده ،( وزير صنعت )و مهندس صالحي نيا (معاون امور صنایع) و مس فروش (رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران) امروز  از خطوط مختلف ساخت انواع تلویزیون، ماشین لباسشویی و مانیتور شرکت سامسونگ ( تولیدکننده لوازم خانگی و الکترونیکی)بازدید کردند.

نعمت زاده ضمن بازديد از گروه سام تاكيد كرد:رعايت استانداردها و توجه به كيفيت از اصول مهم توليد به شمار می آید.

لازم به ذكر است كارخانه توليد يخچال سامسونگ تا ٣ ماه آتي قادر است با تجهيز مواد اوليه قطعات يخچال كه شامل درب و بدنه و ساير قطعات مرتبط با بدنه يخچال رابه بهره برداري رسانده و به  خط توليد و مونتاژ نهايي اضافه کند.

گروه سام متشكل از كارخانجات سام الكترونيك، تكنوين الكترونيك ١ و  ٢ است. شرکت سامسونگ به عنوان بخش خصوصي توانسته به بومي سازي تكنولوژي، انتقال دانش و فناوري در كشور بپردازد .گفتني است این شرکت داراي ٢٥٠٠ نفر نيروي انساني مستقيم و ٣٠ هزارنفر نيروي غير مستقيم است که در ايجاد اشتغال كشور نقش بسزایی دارد.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

جذاب‌ترین قابلیت‌های گلکسی S20 دردست کاربران A51وA71

زهرا سیاحی

نسخه ویژه ساعت هوشمند سامسونگ رونمایی شد

بهنام وحیدی

سامسونگ شایعه خرید امتیاز شرکت فرانسوی Focal را تکذیب کرد

admin

ارسال دیدگاه