لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

آشنایی سرویس کاران لوازم خانگی برقی با مباحث مدیریت مصرف انرژی

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، به ­منظور آشنایی و آموزش فنی سرویس ­کاران و نصابان لوازم خانگی برقی و برودتی، سابا اقدام به برگزاری یک کارگاه  آموزشی تحت عنوان «کارگاه بازآموزی فنی سرویس ­کاران و نصابان لوازم خانگی الکتریکی- برودتی با رویکرد بهینه  ­سازی مصرف انرژی» در تاریخ 28 اردیبهشت ­ماه سال جاری با حضور150 نفراز سرویس کاران و نصابان لوازم خانگی در تالار فرهنگیان در شهر یزد نمود.

در ابتدای این کارگاه آموزشی مهندس میرشمس مدیردفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق یزد به ایراد سخنرانی درخصوص تاریخچه شرکت توزیع برق یزد این استان و همچنین به مصرف بهینه تجهیزات لوازم خانگی وکاهش مصرف پیک برق پرداخت.

در ادامه دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران به ایراد سخنرانی پرداخت، دکتر انصاری در سخنان خود به سه نکتۀ اساسی اشاره نمود؛ اول این ­که با توجه­ به موقعیت برجام و تحولی که باید در صحنۀ صنعت و اقتصاد کشور ایجاد شود حرکتی نیز در بحث انرژی صورت پذیرد.

دوم آن­ که در ساختار تولید لوازم خانگی نباید فقط در محدودۀ کارخانه توجه شود بلکه باید خط تولید، نصب و راه ­اندازی و خدمات بعد از فروش آن­ ها نیز مورد توجه قرار گیرد و در چهارچوب یک اصول عملی به این موارد توجه شود و در آخر ما باید در تمام حوزۀ کار و مسئولیت با نگاه کیفیت تجهیزات پیش برویم.

مهندس زربخش مدیر دفتر آموزش و اطلاع­ رسانی سابا به ­عنوان دیگر سخنران این کارگاه آموزشی با اشاره به نهمین دورۀ برگزاری سمینار سرویس ­کاران لوازم خانگی برقی در 9 استان کشور به نقش ارزشمند نصابان در کاهش مصرف انرژی لوازم خانگی برقی اشاره نمود.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

افزایش قاچاق لوازم خانگی نسبت به سال گذشته

زهرا سیاحی

در حوزه لوازم خانگی تمام هدف گذاری معطوف به ظرفیت تولید داخل شده است

بهنام وحیدی

۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در محمودآباد کشف شد

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه