اخبار لوازم خانگی

طراحی دوشاخه هوشمند برای ارسال پیامک در زمان قطع برق

ال کا ایران : iSocket مناسب افرادی است که نگران آسیب دیدن لوازم خانگی یا ایجاد مشکلات جانبی بر اثر قطع برق هستند می‌باشد.

admin | 8 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران» و به نقل از ایتنا، اگر اوقات زیادی را در بیرون از خانه به سر می‌برید و نگران قطع برق در منزل و آسیب دیدن لوازم الکتریکی هستید، می‌توانید از یک اختراع جدید و جالب استفاده کنید.

به گزارش ایتنا از فارس، این ابزار iSocket 3G نام دارد و دوشاخه‌ای است که در انتهای آن بسته کوچکی شبیه به آداپتورهای دستی نصب می‌شود و در زمان قطع برق با ارسال پیام تلفن همراه کاربران را از مساله مطلع می‌کند.

در این بسته یک باتری کوچک پشتیبان، رادیوی سلولی و سیم‌کارت تعبیه شده و بلافاصله بعد از قطع برق سوکت می‌تواند تا زمان ارسال پیام مورد نظر فعال باقی بماند.

iSocket مناسب افرادی است که نگران آسیب دیدن لوازم خانگی یا ایجاد مشکلات جانبی بر اثر قطع برق هستند و تمایل دارند با اطلاع سریع از موضوع برای رفع مشکل به منزل مراجعت کنند.

iSocket 3G به قیمت ۱۹۹ دلار به فروش می‌رسد و علاقمندان می‌توانند یک حسگر سنجش دمای محیط به قیمت ۹ دلار را هم همراه با آن خریداری کنند. این حسگر در صورت سرد شدن یا گرم شدن بیش از حد محیط برای گوشی کاربر پیامی ارسال می‌کند.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

نظر شما چیست؟