لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

محموله ۵ میلیارد ریالی قاچاق کالا در خرم آباد کشف شد

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران» و به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان لرستان سرهنگ علی احمدی تبار اظهار داشت: محموله پنج‌ میلیاردی خارجی قاچاق در شهرستان خرم‌آباد کشف شد.

وی افزود: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر جابجایی مقادیری کالای قاچاق توسط فردی با یک دستگاه کامیون کشنده از استان‌های جنوبی کشور به پایتخت، موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان لرستان قرار گرفت.

جانشین فرماندهی انتظامی استان لرستان عنوان کرد: مأموران در عوارضی اندیمشک – خرم‌آباد مستقرشده و با مشاهده کامیون آن را توقیف کردند.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش محموله مکشوفه را پنج میلیارد ریال اعلام کردند، بیان کرد: با دستگیری راننده، در بازرسی از خودرو مذکور هفت هزار و 160 قلم انواع ظروف آشپزخانه و آبمیوه خارجی قاچاق آبمیوه خارجی فاقد مجوز گمرکی کشف شد.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

کاهش 13میلیارد دلاری قاچاق در دولت روحانی/ شناسایی 10 کالای اساسی قاچاق

admin

کشف لوازم خانگي قاچاق در اصفهان

admin

“قاچاق” یک‌سوم اقتصاد کشور را درگیر کرده است

admin

ارسال دیدگاه