اخبار لوازم خانگی

کشف ۴۵۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان بوشهر

ال کا ایران : رئیس پلیس آگاهی استان بوشهرگفت: به ارزش ۴۵۳ میلیارد ریال کالای قاچاق امسال در استان بوشهر کشف شده که بیشتر مواد غذایی و لوازم خانگی بودند.

admin | 8 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران» و به نقل از تسنیم، سرهنگ فرج شجاعی در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه امنیت در استان بوشهر در سطح  مطلوبی است اظهار داشت: با تلاش شبانه‌روزی پلیس و مشارکت همه جانبه مردم اکنون امنیت در استان بوشهر در حد مطلوبی است.

وی مبارزه با قاچاق کالا را در اولویت برنامه‌ها دانست و تصریح کرد: مبارزه با کالای قاچاق از اولویت‌های برنامه‌ها در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است که در این راستا از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شود.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از کشف 115 تن برنج قاچاق در استان بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: ماموران پلیس آگاهی استان بوشهر با شناسایی یک انبار نگهداری کالای قاچاق سه کانتینر برنج  به ارزش بیش از  4 میلیارد ریال کشف کردند.

شجاعی با بیان اینکه در این عملیات دو نفر دستگیر شدند تصریح کرد: دو نفر که قصد داشتند محموله قاچاق را به استانهای دیگر منتقل کنند دستگیر شدند.

وی  با اشاره به ارزش کالاهای قاچاق در سه ماه نخست امسال گفت: امسال به ارزش 453 میلیارد ریال کالای قاچاق در استان بوشهر کشف شده است که بیشتر مواد غذایی ولوازم خانگی بودند.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از تشکیل پرونده در حوزه کالای قاچاق خبرداد و افزود: تعداد پرونده‌های تشکیل شده در حوزه قاچاق امسال  817  مورد است که  252 نفر  هم در این ‌ارتباط‌ دستگیر شده‌اند.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

نظر شما چیست؟