لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی

سرمایه‌گذاری 1.2میلیارد دلاری سامسونگ بر روی اینترنت اشیا در آمریکا

xvision
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، مهم‌ترین مزیت اینترنت اشیا اتصال بسیاری از اشیا و وسایل محیط پیرامون‌مان به شبکه اینترنت و امکان کنترل آنها با استفاده از برنامه های نصب شده در گوشی‌ها و تبلت‌هاست. اشیای مذکور می‌توانند از چراغ‌های روشنایی تا لوازم خانگی (مانند چای‌ساز، ماشین ظرفشویی) و یا حتی خودروی شما باشند. اینترنت اشیا در صنعت پزشکی، سلامتی و حتی سیستم‌حمل‌و‌نقل عمومی نیز کاربرد دارد.

یانگ سون رئیس امور استراتژی شرکت سامسونگ میزان سرمایه گذاری در این زمینه را هنوز کم توصیف کرده و می گوید باید در آینده ارقام بیشتری به تحقیق و پژوهش در حوزه اینترنت اشیا اختصاص یابد.

انتظار می‌رود این سرمایه گذاری منجر به طراحی محصولات پیشرفته‌ای شود که در حوزه‌هایی مانند صنعت، کشاورزی، خدمات درمانی، محصولات خانگی و … کاربرد دارند. نیمی از این بودجه در شرکت های امریکایی نوپای فعال در حوزه اینترنت اشیا سرمایه گذاری می شود و نیمی دیگر برای توسعه فناوری های مرتبط با بازارهای گوناگون کاری به کار گرفته می شود.

منبع: فارس


جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

امکانات زندگی‌تان را با Bespoke Home سامسونگ توسعه دهید

نفیسه رحیمی

گلکسی فولد سامسونگ در ماه سپتامبر عرضه می‎شود

بهنام وحیدی

تحریم سامسونگ علیه روسیه آغاز شد

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه