اخبار لوازم خانگی

دو محموله قاچاق کالا در بهار کشف و توقیف شد

جانشین انتظامی شهرستان بهار از کشف محوله ۲۳۹ هزار نخی سیگار قاچاق خبر داد و گفت: محموله‌های قاچاق مواد غذایی غیربهداشتی و لوازم خانگی در محورهای مواصلاتی شهرستان بهار توقیف شد.

admin | 8 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»،افشین یاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و کنترل محورهای مواصلاتی و تقویت ایست و بازرسی‌های مقطعی، مأموران یگان امداد بهار در ظرف 48 ساعت گذشته در محورهای مواصلاتی این شهرستان موفق به توقیف دو محموله قاچاق کالا شدند.

وی افزود: مأموران یگان امداد این شهرستان در اقدامی مشترک با عوامل انتظامی ایست و بازرسی شهید زارعی همدان، با به‌کارگیری شگردهای خاص پلیسی یک دستگاه خودروی سواری سمند حامل سیگار را متوقف و با دستگیری فرد قاچاقچی تعداد 239 هزار و 600 نخ انواع سیگار قاچاق و خارجی را کشف کردند.

جانشین انتظامی شهرستان بهار بیان کرد: خودرو توقیفی به پارکینگ منتقل و متهم به همراه پرونده برای رسیدگی به مرجع قضایی اعزام شد.

وی همچنین گفت: براساس دریافت خبری مبنی بر قاچاق مواد غذایی و لوازم خانگی در محورهای مواصلاتی شهرستان بهار با استان همجوار بلافاصله عوامل یگان امداد شهرستان با هماهنگی با مقام قضائی اقدام به ایست و بازرسی مقطعی محورهای عبوری کردند.

یاری بیان کرد: مأموران مستقر حین ایست و بازرسی محورها به یک دستگاه خودرو اتوبوس مشکوک شدند که در بازرسی به عمل آمده از آن در یک جاسازی حرفه‌ای 100 کیلوگرم وانیل غیربهداشتی و قاچاق کشف شد.

وی عنوان کرد: پودر وانیل که مصارف آن در قنادی و کیک‌پزی است باید از طریق شرکت‌های مجاز و استاندارد داخلی تهیه شود که افراد سودجو با وارد کردن این اقلام غیربهداشتی و قاچاق از آن سوی مرزهای کشور علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور، سلامتی مردم را به خطر می‌اندازند که با هوشیاری پلیس شهرستان بهار این محموله به ارزش تقریبی 80 میلیون ریال کشف و یک نفر قاچاقی در این خصوص دستگیر شد.

جانشین انتظامی شهرستان بهار افزود: در بازرسی از این خودرو علاوه بر این ماده غذایی غیربهداشتی، یک دستگاه ماشین لباس‎‌شویی و دو دستگاه کولر گازی قاچاق متعلق به یکی از مسافران به ارزش تقریبی 90 میلیون ریال نیز کشف شد که هر دو قاچاقچی به همراه پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی از مردم شریف خواست در صورت برخورد با موارد مشکوک سریعا از طریق سامانه فوریت‌های پلیسی 110 نزدیکترین یگان انتظامی را مطلع کنند و در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد نسبت به عملکرد کارکنان این شهرستان از طریق 197 با مسئولان این شهرستان در ارتباط باشند

نظر شما چیست؟