لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

ال‌جی و سامسونگ، ایرانی هستند

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»،به نقل از  صدای ایران، رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص آخرین وضعیت اعضای این صنف اظهار داشت: با وجود اعلام صدور کارت‌های اعتباری خرید کالا اما هنوز هیچ تغییری در بازار به وجود نیامده است.

محمد طحان‌پور افزود: کارت‌ها توسط بانک‌ها صادر شده اما هنوز کسی آنها را تحویل نگرفته است و تعداد اندکی متقاضی نسبت به اخذ کارت خود اقدام کرده‌اند.

وی با اشاره به اضافه شدن 4 سازمان و نهاد دیگر به افراد مشمول اخذ کارت‌های اعتباری گفت: اگر تمام سازمان‌های دولتی هم به این طرح اضافه شوند تغییری در بازار رخ نخواهد داد زیرا باید به سلیقه مردم احترام گذاشت و دست آنها را در خرید باز گذاشت.

وی ادامه داد: اکنون سامسونگ و ال جی بخشی از تولید داخلی هستند. سرمایه‌گذاری که سامسونگ در بخش تولید لوازم خانگی کرده‌ هیچ شرکتی انجام نداده است. ما به عنوان واسطه میان مردم و تولید کننده بارها شنیدیم که مردم به دنبال ال جی و سامسونگ هستند و باید این برندها هم در ردیف کارخانه‌های تولید کننده ایرانی قرار بگیرد.

طحان پور ادامه داد: کالاهایی که در داخل تولید می‌شود و سبب اشتغال شده باید در طرح خرید اعتباری حضور داشته باشند. ضمن این که  باید به سلیقه مردم احترام گذاشت و اجازه داد خودشان هر برندی را که صلاح می‌دانند خریداری کنند.

وی افزود: با بالا بردن ارزش کارت‌های اعتباری نمی‌توان تحرک لازم را در بازار ایجاد کرد اگر این طرح بازدهی لازم را داشت با همان 6 میلیون تومان اثرگذاری خود را نشان می‌داد.

وی در خصوص اینکه برخی اعتقاد بر این دارند که سامسونگ و ال‌جی مونتاژکار هستند، گفت: در هفته دولت کارخانه جدید سامسونگ افتتاح می‌شود و این کارخانه تبدیل به هاب خاورمیانه می‌شود و کالاهای این شرکت با برچسب ساخت ایران تولید و صادر خواهد شد.

وی تصریح کرد: 170 تریلی ماشین آلات خط تولید وارد کشور شده است که بیشتر آنها ربات هستند و در کیلومتر 14 نصب خواهند شد. مسئولین باید توجه داشته باشند برندی که با تکنولوژی روز دنیا حرکت کند، مورد توجه فروشندگان و مصرف کنندگان خواهد بود.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

عرضه ماشین ظرفشویی ال جی با فناوری TrueSteam به بازار

بهنام وحیدی

فرصت یک‌ماهه برای جمع‌آوری لوازم‌خانگی قاچاق

admin

هماهنگی قاچاقچیان با برخی از افراد صاحب منصب برای قاچاق لوازم خانگی

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه