لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی

سامسونگ کمپانی تولیدکننده لوازم آشپزخانه لوکس Dacor را خریداری می کند

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، خرید جدید سامسونگ در واقع نشان دهنده سرمایه گذاری کلان کره ای ها روی لوازم خانگی و تمایل آنها به به بازار تجهیزات گران قیمت خانگی است که درآمد کلانی از آن روانه جیب کمپانی های مختلف می شود.

کمپانی ساکن کالیفرنیای Dacor در سال 1965 تاسیس شد و یکی از برندهای شناخته شده ایالات متحده به شمار می رود. بعد از خرید Dacor از سوی سامسونگ، کمپانی مورد اشاره نام و عملیات های خود در خاک ایالات متحده را حفظ خواهد کرد، با این همه به صورت تمام و کمال به یکی از زیرمجموعه های سامسونگ تبدیل خواهد شد.

در حال حاضر، سامسونگ از ارزش قرارداد و زمان عقد آن سخنی به میان نیاورده و از ارائه توضیح در این باره سر باز زده است. ناگفته نماند که Dacor هم فعلاً تمایلی به صحبت درباره قرارداد تازه خود ندارد و فعلاً باید تا انتشار جزییات بیشتر منتظر ماند.

در نهایت باید افزود که سامسونگ طی چند وقت اخیر، تلاشی مضاعف برای محکم کردن جای پای خود در بازار لوازم خانگی داشته است. این کمپانی سرمایه گذاری عظیمی روی محصولات مرتبط با آشپزخانه کرده که از جمله آنها می توان به یخچالی 6000 دلاری اشاره نمود که از نمایشگری لمسی و وای فای بهره برده و نقش هاب خانوادگی را ایفا می کند. بنابراین خرید Dacor که آن نیز فعالیت هایی در تجهیزات خانگی هوشمند داشته می تواند به ساخت محصولات پرچمدار و هوشمند بهتری از سوی سامسونگ منجر شود.

منبع:دیجیاتو

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

یک سال فعالیت‌های سامسونگ برای حفاظت از مردم و سیاره

نفیسه رحیمی

با فلیپ 2019 سامسونگ جلسات کاری را به هوشمندترین شکل ممکن برگزار کنیم

بهنام وحیدی

سامسونگ و راهکارهایش برای دنیای چاپ با تلفن همراه

admin

ارسال دیدگاه