لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

گشایش دوازدهمین نمایشگاه سراسری لوازم خانگی در اردبیل

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران» به نقل از برنا،مریم اسماعیل‌نسب در جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی در اردبیل اظهار داشت: نمایشگاه لوازم خانگی، صوتی و تصویری و لوستر 26 مردادماه در نمایشگاه بین‌المللی اردبیل گشایش می‌یابد و در این نمایشگاه تولیدکنندگان محصولات خود را به معرض نمایش می‌گذارند.

وی با بیان اینکه نمایشگاه لوازم خانگی صوتی و تصویری و لوستر به مدت 4 روز در نمایشگاه بین‌المللی اردبیل برگزار می‌شود، افزود: این نمایشگاه از ساعت 16 تا 22 برای بازدید عموم دایر است و علاقه‌مندان می‌توانند محصولات لوازم خانگی، تصویری و صوتی را با تخفیف ویژه خریداری کنند.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی استان اردبیل با بیان اینکه در این نمایشگاه 12 استان شرکت خواهند داشت، گفت: در این نمایشگاه 50 شرکت از استان‌های تهران، اردبیل، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، البرز، اصفهان، گیلان، فارس، قزوین، کرمانشاه، همدان و زنجان محصولات خود را به نمایشگاه می‌گذارند.

اسماعیل‌نسب تصریح کرد: هدف از برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی، صوتی و تصویری و لوستر ارائه آخرین دستاوردهای تولیدکنندگان است تا بتوانیم با معرفی دستاوردهای داخلی گام بزرگی در تحقق اقتصاد مقاومتی و ارج نهادن به تولیدات داخلی برداریم که این امر به تبع بهبود بازار داخلی را نیز به دنبال خواهد داشت.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

رشد 9 درصدی خانه های هوشمند در سال جاری

زهرا سیاحی

فروش لوازم‌خانگی داخلی با برند خارجی نوعی کم فروشی است

زهرا سیاحی

افزایش قیمت لوازم خانگی ایرانی

admin

ارسال دیدگاه