اخبار لوازم خانگی

گشایش دوازدهمین نمایشگاه سراسری لوازم خانگی در اردبیل

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی استان اردبیل گفت: دوازدهمین نمایشگاه لوازم خانگی، صوتی و تصویری در نمایشگاه بین‌المللی اردبیل گشایش می‌یابد.

admin | 8 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران» به نقل از برنا،مریم اسماعیل‌نسب در جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی در اردبیل اظهار داشت: نمایشگاه لوازم خانگی، صوتی و تصویری و لوستر 26 مردادماه در نمایشگاه بین‌المللی اردبیل گشایش می‌یابد و در این نمایشگاه تولیدکنندگان محصولات خود را به معرض نمایش می‌گذارند.

وی با بیان اینکه نمایشگاه لوازم خانگی صوتی و تصویری و لوستر به مدت 4 روز در نمایشگاه بین‌المللی اردبیل برگزار می‌شود، افزود: این نمایشگاه از ساعت 16 تا 22 برای بازدید عموم دایر است و علاقه‌مندان می‌توانند محصولات لوازم خانگی، تصویری و صوتی را با تخفیف ویژه خریداری کنند.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی استان اردبیل با بیان اینکه در این نمایشگاه 12 استان شرکت خواهند داشت، گفت: در این نمایشگاه 50 شرکت از استان‌های تهران، اردبیل، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، البرز، اصفهان، گیلان، فارس، قزوین، کرمانشاه، همدان و زنجان محصولات خود را به نمایشگاه می‌گذارند.

اسماعیل‌نسب تصریح کرد: هدف از برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی، صوتی و تصویری و لوستر ارائه آخرین دستاوردهای تولیدکنندگان است تا بتوانیم با معرفی دستاوردهای داخلی گام بزرگی در تحقق اقتصاد مقاومتی و ارج نهادن به تولیدات داخلی برداریم که این امر به تبع بهبود بازار داخلی را نیز به دنبال خواهد داشت.

نظر شما چیست؟