اخبار لوازم خانگی

امحا وجه مهم مبارزه با کالاهای قاچاق

رئیس اتحادیه لوازم خانگی با بیان اینکه قاچاق کالا برای تولید داخلی و مردم سم است، گفت: معدوم‌سازی وجه مهمی از مبارزه با جریان کالاهای قاچاق در جامعه است.

admin | 8 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، محمد طحان‌پور در مصاحبه با رادیو اقتصاد اظهار داشت: قاچاق کالا برای تولید داخلی و مردم سم است. قدم اول برای مبارزه با قاچاق کالا معرفی و انتشار تصاویر قاچاقچیان به مردم است.

وی همچنین معرفی قاچاقچیان را موجب جلوگیری از سوء استفاده اقتصادی در بخش‌های دیگر دانست و اظهار داشت: متخلفان با پول مردم کالای قاچاق را به کشور وارد و با درآمد حاصل از آن به دیگران فخرفروشی می‌کنند که باید جلوی این پدیده مخرب گرفته شود.

رئیس اتحادیه لوازم خانگی با اشاره به پیگیری مقام معظم رهبری، رئیس جمهور، قوه قضائیه و مجلس برای برخورد با کالای قاچاق گفت: معدوم سازی قاچاق کالا از راهکارهای منطقی برای مبارزه با این پدیده شوم است.

وی افزود : قاچاق کالا ضربه اساسی و غیرقابل جبران ناپذیری به اقتصاد کشور و تولید داخل می‌زند.

طحان‌پور با تأکید بر لزوم معرفی قاچاقچیان در جامعه بیان داشت: مردم باید بدانند ورود کالای قاچاق به کشور به‌معنای نابودی سرمایه ارزی کشور است.

وی در ادامه با بیان اینکه مبارزه با قاچاق باید به‌صورت بنیادی باشد، افزود: معدوم سازی وجه مهمی از مبارزه با جریان کالاهای قاچاق در جامعه است.

رئیس اتحادیه لوازم خانگی یادآور شد: مبارزه جدی با قاچاق کالا یکی از مهمترین اصول مورد تأکید رهبر معظم انقلاب در راه تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

نظر شما چیست؟