لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

افتتاح بزرگترين کارخانه توليد يخچال فريزر خاورميانه در کرج

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، مديرعامل شرکت تکوين الکترونيک با اشاره به توليد لوازم خانگي با برند شرکت سامسونگ کره جنوبي گفت: براي راه اندازي اين واحد بزرگ صنعتي که با انتقال دانش فني شرکت سامسونگ کره جنوبي و استفاده از فناوري روز اقدام به توليد لوازم خانگي مي کند بيش از 50 ميليون دلار سرمايه گذاري ارزي و 250 ميليارد تومان سرمايه گذاري ريالي شده است.
امير ميرمحمدصادق افزود: ما از امروز کار را با توليد روزانه 200 دستگاه يخچال فريزر و سايد باي سايد شروع کرديم و بتدريج در ماههاي اينده به توليد روزانه 1300 دستگاه خواهيم رسيد.
وي با بيان اينکه براي حضور موثر در بازارهاي رقابتي لوازم خانگي با برند سامسونگ توليد مي شود گفت : توليدات ما در ابتدا با 50 درصد ساخت داخل شروع و در ادامه هرسال 10 درصد به ميزان ساخت داخل اين توليدات افزوده مي شود.
ميرمحمدصادق افزود: ايران نخستين کشوري است که شرکت کره اي سامسونگ با انتقال دانش فني اجازه توليد لوازم خانگي با برند خود را به ايران داده است و قرار است ايران بعنوان هاب منطقه اي سامسونگ در منطقه خاورميانه، بازارهاي اين شرکت کره اي را پوشش دهد.
وي گفت: سامسونگ هفتمين برند توليد کننده لوازم خانگي در دنيا است.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

برنامه Samsung Health برای تلویزیون‌های هوشمند ۲۰۲۰ سامسونگ

نفیسه رحیمی

بررسی رابط کاربری جدید One UI 5 سامسونگ

نفیسه رحیمی

ساید‌بای‌ساید RS5000 سامسونگ با طراحی منحصر به فرد

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه