لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

افزایش120درصدی کشفیات لوازم خانگی قاچاق دراستان ایلام

xvision
xvision

دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز ایلام گفت: ۹۶ هزار و ۴۰۰ کیلوگرم برنج قاچاق طی سه ماه نخست سال جاری در این استان کشف شده است.

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، علی نجات سلیمانی  اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون تلاش دامنه داری از سوی نهادهای مسئول در ستاد مبارزه با ورود و عرضه قاچاق کالا و ارز در این استان صورت گرفته که موفقیت های شایان توجهی نیز به دنبال داشته است.

وی افزود: ۹۶ هزار و ۴۰۰ کیلوگرم برنج ، ۲۱۶ کیلوگرم آناناس، ۱۲ هزار کیلوگرم آرد، ۵۲۹ کیلوگرم ژله عسل و خامه و ۹۵۰ کیلوگرم نسکافه و قهوه قاچاق طی این مدت در استان ایلام کشف و ضبط شده است.

دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز ایلام یادآور شد: میزان کشفیات لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در این استان در سه ماه نخست سال جاری به نسبت دوره مشابه پارسال ۲۰ درصد افزایش یافته است.

سلیمانی همچنین از افزایش چشمگیر کشف مواد خوراکی قاچاق و افزایش ۱۲۰ درصدی کشفیات لوازم خانگی قاچاق در این استان طی مدت یاد شده خبر داد.

emersan
butaneindustrial
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

بعنوان ذينفعان اصلي برخورد با قاچاق سازمان يافته، به ميدان آمده ايم / همه توان خود را براي عملياتي شدن منويات رهبري معظم و برنامه دولت به كار خواهيم گرفت

admin

۱۵ هزار مگاوات از مصرف برق متعلق به وسایل سرمایشی است

admin

مبارزه با قاچاق کالا و ارز موضوع مناظره شبکه یک

admin

ارسال دیدگاه