لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

لزوم توجه جدی به رتبه بندی شرکت‌های برتر منطقه آذربایجان/ 70 درصد بازار لوازم خانگی کشور در دست کره جنوبی

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران» به نقل از ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، صمدحسن زاده در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهارکرد: برای اولین بار در چند سال پیش طرح رتبه بندی شرکت‌های برتر منطقه آذربایجان را با همکاری خانه صنعت و معدن تبریز و سازمان مدیریت صنعتی استان برگزار کردیم و به نظر می‌رسد برگزاری این طرح آثار بسیار مثبتی در افزایش رقابت میان شرکت‌ها داشته است.

وی افزود: اگر روزی بتوانیم شرکت‌ها و واحدهای تولیدی منطقه و به ویژه استان آذربایجان‌شرقی را به شرایطی برسانیم که تبدیل به برندهای مطرح شوند اتفاق بزرگی است که برای تحقق این هدف باید حمایت‌های اساسی از این واحدها و شرکت‌ها صورت گیرد.

حسن زاده تصریح کرد: کشور کره جنوبی با چند برند مطرح خود مثل ال جی، سامسونگ، دوو و … توانسته است، 70 درصد بازار لوازم خانگی ایران را به تصرف درآورد و اقتصاد کره در سطح جهان سریع تر از سایر کشورهای مدعی راه پیشرفت و ترقی را در پیش گیرد.

رئیس اتاق بازرگانی تبریز گفت: با این اوصاف ما هم در اتاق بازرگانی تبریز تلاش می‌کنیم در این عرصه رسالت و تکلیف خودمان را انجام دهیم و با تبدیل شرکت‌های مستعد به برندهای بزرگ، میزان صادرات این شرکت‌ها را به حد مورد انتظار برسانیم.

وی یادآور شد: طبق هماهنگی‌هایی که با کارشناسان اتاق بازرگانی و سازمان مدیریت صنعتی استان صورت دادیم، قرار است همایش بزرگ رتبه بندی شرکت‌های منطقه آذربایجان با عنوان “ایران تک” اوایل مهرماه برگزار شود.

وی تاکید کرد: به هر حال هر همایشی ممکن است دارای نقاط ضعف و قوتی باشد و ما تلاش کرده‌ایم نقاط ضعف گذشته را در حد امکان برطرف کرده و همایش مطلوب و تاثیرگذاری را در سال جاری برگزار نماییم.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

بازار لوازم خانگی در تب کمبود و گرانی مواد اولیه

بهنام وحیدی

خیز ایران برای تجارت در “آسیای میانه”

admin

اجرای طرح جمع‌آوری كالاهای بدون فاكتور از ابتدای مهر ماه

admin

ارسال دیدگاه