لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

طرح احیاء تولید برای لوازم خانگی خراسان‌رضوی گشایشی نداشته است

xvision
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران» به نقل از ذاکر نیوز، احمد مظاهری اظهار داشت: رکود عجیبی که بازار لوازم‌خانگی را در بر گرفته با اعطاء وام‌های خرید این محصولات نیز نیز بهبود پیدا نکرده و همچنان وضعیت وخیم است.

وی با بیان اینکه بسیاری از راه‌ها به‌روی کارفرمایان بسته شده است، خاطرنشان کرد: هنوز هیچ گشایشی حتی با طرح احیای واحدهای صنعتی به‌وجود نیامده و در همین وضعیت برخی از صاحبان واحدهای تولیدی قصد دارند که ملک خود را بفروشند که متأسفانه با بازار راکد در بخش زمین و ساختمان این اقدام نیز اجرایی نمی‌شود.

رئیس انجمن کارخانجات لوازم خانگی خراسان‌رضوی بیان کرد: در برخی از کالاهای گروه لوازم خانگی مانند یخچال ورود قاچاق دیده می‌شود اما باید در نظر داشت با توجه به بالا‌بودن قیمت انواع کالاهای خارجی و کیفیت مناسب کالای ایرانی، بهترین گزینه برندهای مختلف داخلی هستند که به تولید لوازم خانگی مبادرت دارند.

مظاهری تصریح کرد: طیف زیادی از کالاهای رسته لوازم‌خانگی الزام به روز بودن دارند چراکه در غیر اینصورت کالاها به فروش نرسیده و با وضعیت کنونی در انبارها باقی می‌ماند.

وی با اشاره به مسائل واحدهای بزرگی که در حوزه لوازم‌خانگی کار می‌کنند، خاطرنشان کرد: در این حوزه به علت وسعت کار و مشکلاتی که در صنعت ساختمان به وجود آمده مشکلات واحدها بسیار بیشتر بوده و به همین علت مشاهده می‌کنیم تعداد زیادی برندهای ایرانی در این حوزه نابود شده و یا در حال از بین رفتن هستند.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

لوازم خانگی فلزی به کشور‌های عراق و افغانستان صادر می‌شود

بهنام وحیدی

آغاز پنجمین نمایشگاه مبلمان و لوازم خانگی در مصلی امام خمینی یاسوج

بهنام وحیدی

رونمایی از مجموعه آشپزخانه ساب‌زیرو و ولف در اندونزی

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه