سایر خبرها

تقدیر چینی با چاشنی احیا

ال کا ایران : محصولاتی که در کشور چین جزو خودروهای دسته چندمی مردم سرزمین اژدها نیست، این بار با افت بازار فروش زیرپای پهلوانان این آب و خاک جولان می دهد، مسئله ای که بدون شک یادآور ضعفهای بیشمار ما در اجرای حرکتهای حمایتی از این دلاوارن خواهد بود.

admin | 8 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران» و به نقل از میهن صنعت، پس از درخشش ورزشکاران المپیکی و البته طبق عادت مرسوم حال وقت آن رسیده که شرکت های کوچک و بزرگ به فکر کسب اعتباری که شاید نبض بی رمق آنها را دوباره روبراه کند بیفتند.

اما ای کاش در این میان ارق ملی و دغدغه ی حمایت از نام آوران برای تجدید افتخار آفرینی ها در کار باشد و‌ چه زیرک خواهند بود کسانیکه از افتخار آفرینی فرزندان این آب و خاک در جهت رفاه و پیشبرد کار خویش بهره برداری کنند.

در این بین برخی از شرکت های خارجی که معمولا به دلایل عدم کیفیت محصولات خود در ایران در حاشیه نا امنی قرار گرفته اند، رغبت بیشتری به اینگونه مراسم ها نشان می دهند.

از کم کاری شرکت های معتبر داخلی که بگذریم، ضعف واحدهای نظارتی و البته خلاء قوانین وضع نشده سبب می شود تا شان و منزلت ورزشکاران مدال آور المپیکی حفظ نشده و در اکثر مواقع از آنها به عنوان یک ابزار تبلیغاتی استفاده شود.

 

تقدیر بی کیفیت به سبک چینی

بر اساس همین گزارش قرار است فردا طی مراسمی یک شرکت خودروساز چینی از مدال آوران المپیکی تقدیر به عمل آورد.این شرکت خودروسازی در نظر دارد تا به برندگان مدال طلا خودروی ام وی ام 315 اسپورت، مدال نقره 315 صندوقدار و همچنین مدال آوران برنز خودروی ام وی ام 110 اسپورت اهداء نماید.

با یک نگاه سطحی به گزارش کیفی این خودروها که توسط شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد در مرداد ماه سال 95 منشر شده درخواهیم یافت که خودروهای نام برده در پایین ترین رده کیفیت خودروهای تولیدی شرکت مذکور جا خشک کرده اند.

 

 

نکته جالبتر و البته قابل تامل اینجاست که قرار است این مراسم به صورت زنده از رسانه ملی پخش شود!!

آیا غیورمردانی چون حسن یزدانی و شیر زنانی چون کیمیا علیزاده که با غرور مثال زدنی، خود را بر حریفان ایران عزیز دیکته کردند مترصد دریافت چنین جوایزی با قصد و نیت قابل پیش بینی هستند؟ مطمئنا خیر.

محصولاتی که در کشور چین جزو خودروهای دسته چندمی مردم سرزمین اژدها نیست، این بار با افت بازار فروش زیرپای پهلوانان این آب و خاک جولان می دهد، مسئله ای که بدون شک یادآور ضعفهای بیشمار ما در اجرای حرکتهای حمایتی  از این دلاوارن خواهد بود.

نظر شما چیست؟