لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی

تلاش فیس بوک برای نفوذ به دستگاه‌های اندرویدی

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، این برنامه که Messenger Lite نامیده می‌شود به کاربران امکان می دهد تا پیام، عکس، لینک و غیره را برای دیگر کاربران ارسال کنند.

این برنامه فعلا در دسترس کاربران کشورهایی مانند کنیا، تونس، مالزی، سری لانکا و ونزوئلا قرار گرفته و تازه ترین تلاش این شبکه اجتماعی برای گسترش دامنه نفوذ خود به کشورهای کمتر توسعه یافته محسوب می شود.

استفاده از پیام رسان اصلی فیس بوک به علت تبادل داده زیاد مستلزم صرف هزینه بالایی است و لذا استفاده از آن در صورت اتصال به اینترنت کم سرعت مقرون به صرفه نیست. تعداد کاربران این پیام رسان حدود یک میلیارد نفر برآورد می شود.

حجم برنامه این پیام رسان 10 مگابایت است و در جریان استفاده های آزمایشی سرعت نصب و راه اندازی مناسبی داشته است. کاربران می توانند از این طریق با سرعت مناسبی با هم پیام و برچسب رد و بدل کنند و عکس ها و لینک های خود را ارسال کنند. اما هنوز مشخص نیست دیگر قابلیت های این پیام رسان هم به نسخه سبک تر آن اضافه می شود یا خیر.

فیس بوک برنامه های جاه طلبانه ای برای دسترسی به 5 میلیارد ساکن زمین که به اینترنت دسترسی ندارند یا سرعت اتصال آنها به این شبکه کند است، دارد.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

چند درصد جمعیت هنوز به تلفن همراه و اینترنت دسترسی ندارند؟

admin

جمع آوری لوازم خانگی قاچاق از واحدهای صنفی کهگیلویه

admin

معرفی یکه تازان فروش گوشی موبایل در جهان

admin

ارسال دیدگاه