اخبار لوازم خانگی

مسابقات سرآشپز خانگی ال جی

مسابقات سرآشپز خانگی ال جی از تاریخ ۳۰ شهریور تا ۱۴ آبان ۱۳۹۵ در سطح کشور برگزار می شود.

admin | 8 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، دستور غذای ارائه شده در این مسابقه باید خانگی، سالم، با روش پخت ساده، سریع و خلاقانه باشد.

علاقمندان به شرکت در این مسابقه باید از غذای طبخ شده یک عکس با کیفیت از چیدمان نهایی و مناسب آن تهیه کرده و به همراه دستور پخت غذا در صفحه اینستاگرام خود با هشتگ #LGHCCiran آپلود کنند؛ و یا برای ما به صورت دایرکت به صفحه اینستاگرام مسابقه آشپزی به آدرس@LGHCC  و یا آدرس [email protected]بفرستند.

شرکت‌کنندگان موظف به تهیه یک فیلم حداکثر یک دقیقه‌ای از مراحل پخت جهت ارائه به داوران در مرحله نهایی خواهند بود. مواردی که باید در این فیلم مد نظر قرار گیرند شامل: معرفی کامل شخص شرکت‌کننده، معرفی غذای تهیه شده و ذکر اسم مسابقه سرآشپز خانگی ال‌جی است. همچنین ملاک اصلی انتخاب بهترین دستور پخت، نظرات هیئت داوران است.

فرصت پیروزی برای برندگان مرحله مقدماتی :

از میان شرکت‌کنندگان که عکس و دستور پخت غذای خود را برای ما می‌فرستند، ۱۶ تیم به مرحله اول راه می یابند. منتخبین بعد از اعلام نتایج اولیه، برای پخت غذا در برابر هیات داوری به مدارس آشپزی ال‌جی و گلدیران فرستاده می‌شوند، تا از میان این تعداد، ۸ تیم شرکت‌کننده انتخاب و به مسابقات نهایی کشوری در تهران راه پیدا کنند. لازم به ذکر است؛ به برگزیدگان در مرحله اول یک هدیه نفیس جهت قدردانی تعلق می‌گیرد.

مرحله نهایی مسابقه در تهران برگزار می‌شود که ۸ تیم برگزیده (در قالب تیم‌های دو نفره) به رقابت می‌پردازند. از میان ۸ تیم شرکت‌کننده، یک تیم به عنوان تیم برنده به دوره آموزشی آشپزی جهانی در خارج از کشور فرستاده شده و  علاوه بر آن به عنوان مربی آشپزی امکان ادامه همکاری با شرکت های ال جی و گلدیران را خواهند داشت.

قابل توجّه علاقه مندان ؛ شرکت‌کنندگان در این مسابقه باید دارای شرایط سنی حداقل ۱۸ سال بوده و دارای گذرنامه معتبر جهت اعزام به خارج از ایران در صورت برنده شدن باشند.

نظر شما چیست؟