لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی در ارومیه برگزار می‌شود

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، جعفرصادق اسکندری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه اظهار داشت: دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی از 27 تا 30 مهرماه در محل پارک جنگلی ارومیه برگزار می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی از برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی سیستم‌های صوتی و تصویری، عکاسی و فیلمبرداری خبر داد و گفت: این نمایشگاه نیز به مدت چهار روز برگزار می‌شود.

اسکندری تصریح کرد: علاوه بر آن در این بازه زمانی چند نمایشگاه دیگر نیز شامل سومین نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت، کف پوش، منسوجات و کالای خواب، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی برق، الکترونیک، رایانه و صنایع مخابراتی، دهمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌های اداری، اتوماسیون صنعتی و اداری و نیز نمایشگاه بین المللی موبایل و تجهیزات جانبی برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: از 17 تا 21 مهرماه ماه نیز دهمین نمایشگاه فرش دستباف به مدت پنج روز در محل پارک جنگلی ارومیه برگزار می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی افزود: امسال نمایشگاه تخصصی خانه مدرن، مبلمان و دکوراسیون داخلی منزل از تاریخ 10 تا 14 آبان‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی ارومیه برگزار می‌شود.

اسکندری از برگزاری نمایشگاه بین المللی لاستیک، پلاستیک و صنایع وابسته در تاریخ دو تا پنج آذرماه در ارومیه خبر داد و گفت: از سوی دیگر در این مدت، نمایشگاه های بین‌المللی مواد شیمیایی، رنگ، رزین و پوشش‌های صنعتی و نمایشگاه بین‌المللی سنگ‌های تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات وابسته برپا می‌شود.

وی با اشاره به برپایی نمایشگاه فروش زمستانه ویژه شب یلدا اظهار داشت: این نمایشگاه در مدت شش روز از 24 تا 29 آذرماه آماده ارائه خدمات به همشهریان است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی بیان کرد: در اسفند امروز نیز برپایی نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و اداری، نمایشگاه تخصصی صنایع چوبی، لوستر و دکوراسیون داخلی منزل، نمایشگاه فروش بهاره و نمایشگاه سفره هفت‌سین، گل آرایی، شیرینی‌های خانگی و هنرهای دستی پیش‌بینی شده است.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

لوازم‌خانگی در انتظار جلای فولادهای رنگی داخلی

admin

فراخوانی برای جذب تعمیرکاران لوازم خانگی در راستای کمک به سیل زدگان استان لرستان

بهنام وحیدی

مایکروسافت کورتانا را در لوازم خانگی جای می دهد

admin

ارسال دیدگاه