لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی جالب و خواندنی لوازم خانگی خارجی

فیسبوک امکان خرید و فروش کالا را برای کاربران خود فراهم کرد

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، این قابلیت در حال حاضر برای کاربران نسخه‌های iOS و اندروید اپلیکیشن فیسبوک در نظر گرفته شده و فعلا مردم کشورهای آمریکا، انگلستان، نیوزیلند و استرالیا به آن دسترسی دارند. فعالیت بخش  Marketplace تا چند روز دیگر در این چهار کشور آغاز می‌شود.

برای بازدید از Marketplace، باید روی آیکون خرید که در انتهای صفحه اپ قرار دارد اشاره کنید. به این ترتیب کالاهای موجود نمایش داده می‌شود. با باز شدن این صفحه خواهید دید که بسیاری از کالاهایی که در این بخش برای فروش گذاشته شده، متعلق به کسانی است که نزدیک شما زندگی می‌کنند.

کالاهای موجود در بخش Marketplace دارای دسته‌بندی موضوعی هستند و کاربران میتوانند کالاهای مورد نظر خود را در دسته‌های لوازم خانگی، لوازم برقی، لباس و غیره جستجو کنند.

در بازار فیسبوک علاوه بر مشخصات کالا، اطلاعاتی در مورد فروشنده آن نیز دیده می‌شود. اگر برای خرید کالایی مردد بودید می‌توانید آن را ذخیره کنید تا بعدا راحت‌تر به آن دسترسی پیدا کنید. وقتی کالای مورد نظر خود را انتخاب کردید، می‌توانید به فروشنده آن پیام دهید و منتظر پاسخ او باشید.

البته فیسبوک در مورد تحویل کالا و تراکنش‌های مالی مربوط به این خرید و فروش‌ها، هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت. تا چند ماه دیگر این قابلیت برای کاربران دسکتاپ فیسبوک و مردم سراسر دنیا فراهم می‌شود.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

موزیلا نیز به جمع تحریم کنندگان فیسبوک پیوست

admin

گوگل و فیس بوک؛ مقصر اصلی اعتیاد کاربران به اینترنت

admin

اخلاقی کرد هوش مصنوعی توسط فیس‌بوک

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه