لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی

آیا سامسونگ در فکر جداسازی بخش های مختلف خود است؟

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، به نظر می رسد سرمایه گذاران نیز با این نظریه موافقت کردند، چرا که از روز گذشته که این خبر منتشر شد، سهام سامسونگ حدود 5 درصد افزایش یافت. شایان ذکر است شرکت های وابسته به الیوت مانند Blake Capital و Potter Capital حدود 0.62 درصد سهام غول فناوری کره جنوبی را در اختیار دارند.

پس از انتشار این خبر، یکی از مقامات سامسونگ به طور رسمی اعلام نمود:” شرکت سرمایه گذاری الیوت یکی از سهامداران سامسونگ الکترونیک است و قصد داریم بطور جدی به پیشنهاد آن فکر کنیم.” البته این بدان معنی نیست که غول عظیم کره ای به خواسته های این موسسه مالی پاسخ مثبت بدهد. واکنش سامسونگ تا این مرحله بسیار ضعیف بوده است.

به گزارش سامسونگ سنتر، موسسه الیوت در طرح پیشنهادی خود از سامسونگ خواسته تا با جداسازی واحدهای اجرایی سامسونگ آن را به یک هولدینگ تبدیل کرده و هر بخش را به صورت مستقل در لیست بورس نزدک وارد کند.

کارشناسان این موسسه همچنین از سامسونگ خواستند تا با پرداخت سود سهام 27 میلیاردی به سهامداران، ارزش سهام آن ها را افزایش دهد.

ذخایر نقدی سامسونگ به تازگی رکورد 69 میلیارد دلاری را گذراند؛ اگرچه برنامه باز خرید سهام 10 میلیارد دلاری را با هدف افزایش اعتبار بیشتر برای سهامداران آغاز کرده است.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

قابلیت‌های مرورگر تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ

نفیسه رحیمی

رسالت اتاق بازرگانی تبدیل اقتصاد سنتی به اقتصاد مدرن است

بهنام وحیدی

جمع آوری ۱۵۷ تن فلز کمیاب از گوشی‌های گلکسی نوت ۷

admin

ارسال دیدگاه