لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی

لوازم خانگی قاچاق از بارارهای استان سمنان جمع‌آوری می‌شوند

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، مهدی یحیایی در پنجمین جلسه کارگروه حمایت از تولید و نظارت بر گردش کالا در سطح عرضه استان سمنان، با اعلام این خبر اظهار کرد: لوازم خانگی قاچاق در سطح بازارهای این استان از ابتدای آبان‌ماه، ضبط و جمع‌آوری خواهد شد.

وی با اشاره به طرح ویژه مبارزه با قاچاق لوازم خانگی، از انجام اقدامات پیشگیرانه تا پایان مهر ماه با مساعدت اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی خبر داد و تاکید کرد: پس از پایان مهر ماه، نسبت به ضبط و جمع آوری کالاهای قاچاق اقدام خواهد شد.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان همچنین از ابراز رضایت مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت از روند اجرای طرح شناسه‌دار کردن انبارها در استان خبر داد و از اقدامات صورت گرفته توسط اعضای کارگروه تقدیر کرد.

به گزارش ایسنا، رئیس دبیرخانه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان نیز در این جلسه از طرح ویژه ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز پیرامون قاچاق لوازم التحریر و نوشت افزار و لوازم خانگی خبر داد.

سید علیرضا هاشمی گفت: استان سمنان در امر مبارزه با قاچاق، به دلیل موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن در بین استان‌های میانی کشور و نیز روش‌های مختلف و نامحسوسی که در انتقال و جابجایی کالاها صورت می‌پذیرد، شرایط به مراتب دشوارتری دارد.

وی موضوع اصلاح شبکه نظام توزیع را جدی برشمرد و آموزش و توجیه عرضه کنندگان و صاحبان صنوف و در اولویت قرار دادن مبارزه با قاچاق و اطلاع‌رسانی در این زمینه توسط اعضای کارگروه را خواستار شد.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

انهدام مقادیر زیادی کالای قاچاق در استان یزد

admin

اجناس قاچاق در تلگرام

admin

معمای قاچاق لوازم خانگی “میدیا”

admin

ارسال دیدگاه