لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

استاندارد تولید لوازم خانگی در ایران سخت تر است

xvision
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»،آقای غزنوی در مصاحبه با رادیو اقتصاد اظهار داشت: هیچ کدام از کالاهای لوازم خانگی بدون استاندارد تولید نمی شود و البته آنچه که مهم است درجه بندی آنها از لحاظ کاربری های مختلف و میزان مصرف انرژی است که با رتبه های انرژی مشخص می شود.
وی افزود: در حوزه تولید یخچال که 30 درصد مصرف برق خانگی را به خود اختصاص داده است رتبه انرژی خیلی مهم به نظر می رسد و مصرف کنندگان به آن توجه دارند.

غزنوی گفت: البته مدعی نیستیم که کالاهای کم کیفیت در کشور تولید نمی شود اما نمی تواند در بازار رقابت کند و خوشبختانه کیفیت و استاندارد کالاهای لوازم خانگی در ایران در حدی است که به اروپا هم صادر می شود.
وی افزود: کارگروهی برای تقویت استاندارد لوازم خانگی تلاش می کند و هرچه استانداردها بالاتر رود رتبه انرژی هم بهبود پیدا می کند که به نفع اقتصاد خانوار هم هست اما باید شهروندان هم استاندارد و کیفیت بالا را از تولیدکنندگان مطالبه کنند.
غزنوی گفت: از لحاظ کیفیت و قدرت رقابتی هیچ چیزی کمتر نداریم اما محصولات خارجی از شبکه گسترده تبلیغات برخوردارند که در تصاحب بازار مهم است و در ایران هم امیدواریم شرکت های تولید لوازم خانگی بتوانند با همگرایی در عرصه تبلیغات هم موفق ظاهر شوند.
وی افزود: استاندارد برخی کالاهای لوازم خانگی مانند یخچال در ایران از اروپا هم سخت تر است و البته ما فناوری بخش زیادی از لوازم خانگی را متناسب با اقلیم کشور بومی سازی کرده ایم و مشکلی از این لحاظ نداریم.
 
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

هیچ کدام از برند های کره ای ورشکست نشده اند

بهنام وحیدی

فرصت مناسب برای تولید کننده داخلی لوازم خانگی با خروج شرکت های خارجی

نفیسه رحیمی

اقدامات کاربردی نانو پوشش‌های تبدیلی زیرکونیومی در تولید لوازم خانگی

admin

ارسال دیدگاه