لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی گزارش و گفتگو لوازم خانگی ایرانی

تاثیرات مثبت حضور در نمایشگاه و تعامل بین مدیران ارشد و مصرف کنندگان

xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، مجموعه هلدینگ خانه سپید مشرق زمین به عنوان یک تولید کننده ی لوازم خانگی که در حال حاضر برای بسیاری از شرکت های داخلی لوازم خانگی در حال تولید کالا می باشد.

حامد حدادی معاون فروش و بازرگانی خانه سپید مشرق زمین در گفتگو با خبرنگار ال کا ایران عنوان کرد : امسال در پنجمین نمایشگاه عرضه لوازم خانگی با برند دافتن (ِ(Duften به نمایشگاه آمده ایم و لازم به ذکر است که در طی این چند سال به سطح کیفی بسیار خوبی رسیده ایم و تا به امروز برای 27 برند لوازم خانگی کالاهایی نظیر ماشین لباس شویی، ماشین ظرف شویی، اسپیلت و تلویزیون تولید کرده ایم.

حدادی با ابراز رضایت از عملکرد اتحادیه بیان داشت : به واقع مدیریت محمد طحان پور در راس اتحادیه تاثیر به سزایی در پویایی چند وقت اخیر صنعت لوازم خانگی داشته است.نمونه اش طرح مبارزه با کالای قاچاق و پیگیری های مجدانه اتحادیه در اجرای دقیق این طرح، خود گواه عملکرد مثبت محمد طحان پور بوده است.

وی ادامه داد : نمایشگاه با استقبال خوبی مواجه شد و خدارو شکر شرایط نمایشگاه از هر لحاظ برای گروه هلدینگ خانه سپید مشرق زمین ایده آل بود.از یاد نبریم که در شرایط تحریم و ورود کالاهای قاچاق بازار عرضه لوازم خانگی در شرایط آشفته و نابسمانی به سر می برد که تاثیرات آن در افزایش قیمت کالا و رکود در بازار عرضه و خرید نمایان شد.

خداروشکر سیاست های کلان دولت و همچنین جدیت اتحادیه لوازم خانگی در طرح جمع آوری کالای قاچاق باعث شد تا ثبات به بازار کالا برگردد و ما نیز در این نمایشگاه کالاهای خود را با قیمت گذشته عرضه کنیم.

وی در پایان افزود : هدف از برگزاری نمایشگاه های اینچنین، عرضه محصول و بازدید مصرف کننده از کارخانجات تولیدی و برندهای واردکننده است که در طول سال به دلیل پراکندگی کارخانه ها و نمایندگی مرکزی برند ها، تعامل مدیران ارشد و مصرف کننده ممکن نیست.پنجمین نمایشگاه عرضه لوازم خانگی فرصت خوبی بود که به حرف های مصرف کنندگان گوش دهیم و از نظرات و انتقادات آنها نیز در ادامه مسیر تولید، استفاده کنیم.

 

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

هدف سام رقابت با برندهای معتبر دنیا در بازار لوازم خانگی ایران است

admin

افزایش 65درصدی پرونده‌های قاچاق بیش از یک میلیارد ریال

admin

نمايشگاه بين المللي لوازم خانگي در تهران آغاز به کار کرد

admin

یک دیدگاه

آرمان 22 فروردین 1400 at 3:38 ق.ظ

نمایندگی دافتن تو مازندران کجاست شماره ای ادرسی اصلا تو ایران کجاعه نگه دارنده در ماشین لباسشویی شکست

پاسخ

ارسال دیدگاه