لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی

کالای ایرانی با «تبلیغات هدفمند» شکوفاتر می شود

xvision
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، حسن حسنی سفیدآبی فراهانی  در مصاحبه با رادیو اقتصاد با اشاره به اینکه در صنف لوازم آشپزخانه فلزی اجناس بسیار خوبی در کشور تولید می شود، افزود: در حال حاضر تبلیغات کالاهای ایرانی درجامعه بسیار ضعیف است از اینرو می طلبد فرهنگ سازی و اطلاع رسانی هدفمند ی در این حوزه صورت گیرد.

وی همچنین اظهارداشت: فرهنگ سازی و معرفی اصولی کالاهای تولید داخلی شتاب حرکت چرخ صنایع این مملکت را دوچندان و موجبات بیشتر اشتغال افزایی و توسعه صادرات را در جامعه فراهم خواهد کرد.

عضو اتحادیه لوازم فلزی و ظروف آشپزخانه با بیان اینکه اشتغال افزایی در گرو حمایت از تولیدات رقابتی و با کیفیت داخلی است، گفت: ترویج فرهنگ خرید کالاهای ایرانی تاثیر اقتصادی بی بدیلی در جامعه دارد.

وی با بیان اینکه برای تحقق اهداف تولید ملی باید فرهنگ سازی لازم صورت گیرد، افزود: افزایش ضریب علاقه مندی مردم به مصرف اجناس تولید داخلی در بستر فرهنگ سازی نمود عملی پیدا می کند بنابراین می طلبد مسئولان و دست اندرکاران امور فرهنگی و رسانه ای ترویج کالاهای داخلی را در صدر برنامه های خود قرار دهند.

فراهانی همچنین ارتقای کیفیت کالاهای داخلی و خدمات پس از فروش را رمز موفقیت تولیدکنندگان در بازارهای داخلی و خارجی دانست و اظهارداشت: کالای تولید داخلی با کیفیت و برخورداری از مزیت رقابتی در کشور کم نیست بنابراین می طلبد به جهت معرفی بیشتر این تولیدات تمامی رسانه ها و دستگاه های فرهنگی پای کار باشند.

وی در ادامه کارآفرینی را شرط بالندگی کالاهای ایرانی دانست و گفت: امکان حضور موفق در بازارهای بین المللی با تکیه بر توسعه کارآفرینی و تولید کالاهای جدید با طراحی و فناوری روز شدنی است.

عضو اتحادیه لوازم فلزی و ظروف آشپزخانه با اشاره به این جمله که تولید کالاهای ایرانی با خلاقیت و نوآوری ایرانی در تمامی حوزه ها به ویژه لوازم خانگی ضرورتی ملی است، افزود: تولید کنندگان خارجی با اتکا به نوآوری هر روز کالاهای جذاب با شکل و شمایل متفاوت به بازار عرضه می کنند.

وی با اظهار اینکه جذابیت اجناس خارجی علاقه مندی مصرف بیشتر در بین مردم ایجاد کرده است بر ضرورت فرهنگ سازی و نوآوری در حمایت از تولید ملی تاکید کرد.

فراهانی با بیان اینکه در حال حاضر بسیاری از تولیدات ایرانی آشپزخانه قابل رقابت با انواع مشابه خارجی است، افزود: چرخ تولید کشور با ارزش دادن به کالاهای تولید داخلی، آگاهی بخشی به مردم، ارتباط نزدیک با صنعت، اعطای تسهیلات بانکی ارزان قیمت به تولید کنندگان و در نهایت اصلاح رفتارهای اقتصادی تندتر خواهد چرخید.

وی در ادامه رغبت و تمایل مردم به مصرف کالای خارجی را یک آفت بزرگ برای تولید داخلی دانست و یادآورشد: بدون حمایت از تولید کنندگان داخلی چرخ بخش تولید و اقتصاد کشور به حرکت درنخواهد آمد.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

خرید کالای وطنی نیازمند ارتقای بهره وری و کیفیت در تولید محصول است

admin

۱۰ روز تا پایان صدور کارت‌های اعتباری خرید کالای ایرانی

admin

خط اعتباری بانک توسعه صادرات برای صادرات کالای ایرانی به عراق

admin

ارسال دیدگاه