لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی

تمایل اندرویدی‌ها به پیشینیان آیفون ۷

xvision
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»،آیفون در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین گوشی‌های هوشمند را در تعطیلات ۲۰۱۶ عرضه کرد. در حال حاضر با توجه به مطالعه انجام‌شده توسط موسسه مصرف‌کنندگان میزان ۲۹  CIRP درصد از کاربران اندروید که به آیفون مهاجرت کردند، تعداد آیفون ۶s و ۶s Plus  بیشتری به نسبت آیفون ۷ و۷ Plus  که مدل‌های جدیدتری هستند خریداری کردند.

در سال ۲۰۱۵، ۱۴ درصد کاربران اندروید آیفون ۶s و۶s Plus  را خریداری کردند. در سال ۲۰۱۶، این رقم تا یک درصد افزایش یافت و تنها ۱۵ درصد از کاربران اندرویدی، آیفون ۷ و ۷ Plus را برای مهاجرت از اندروید به iOS‌ انتخاب کردند که با توجه به جمعیت افراد در زمان راه‌اندازی قابل توجه است.

آیفون ۷ و ۷ Plus در مجموع ۷۲ درصد از کل فروش آیفون در سال ۲۰۱۶ را کسب کردند. در حالی که آیفون ۶s و۶s Plus  تنها مجموع ۶۸ درصد از کل فروش آیفون در سال ۲۰۱۵ را شامل شده بودند. این افزایش ۴ درصدی در آمار فروش ظرف یک سال، از محبوبیت و ترجیح عموم نشان دارد.

در سال ۲۰۱۶، ۴۰ درصد از فروش آیفون از آیفون ۷ بود و نسخه بزرگتر و گران‌قیمت‌تر آن یعنی آیفون ۷ Plus توانست ۳۲ درصد از کل فروش آیفون در آن سال را به دست آورد.

بر اساس تحقیقات موسسه CIRP برروی یک نمونه ۵۰۰ نفری از مشتریان اپل، در طول فصل تعطیلات ۲۰۱۶، کاربران اندرویدی که آیفون ۶s و۶s Plus  را خریداری کردند تقریبا دو برابر مهاجران به آیفون ۷ و۷ Plus  بودند.

در سه‌ماهه منتهی به دسامبر سال ۲۰۱۶، تنها ۱۵ درصد از کاربران اندروید به آیفون ۷ و ۷ Plus منتقل شدند، در حالی که در سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۱۵، ۲۹ درصد کاربران اندرویدی با خریدن آیفون ۶s و۶s Plus  به پلت‌فرم  iOS مهاجرت کردند.

با توجه به اینکه آیفون ۷ و۷ Plus  آخرین گوشی‌های هوشمند ارائه‌شده توسط اپل هستند، جای تعجب است که مردم مدل‌های قبلی این گوشی‌ها را انتخاب می‌کنند. در حالی که برخی معتقدند حذف جک هدفون از آیفون ۷ و ۷ Plus برای بیشتر کاربران اندرویدی تاثیرگذار بوده و بدین ترتیب آنها آیفون ۶ را ترجیح داده‌اند.

منبع:ایسنا

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

سرعت 8 برابری نسخه 128 آیفون 7 در مقابل نسخه 32 گیگا بایتی آن

admin

تلویزیون های اندرویدی تی سی ال به اندروید 11 مجهز می شوند

بهنام وحیدی

اندروید در مقابل آی او اس: کدام سیستم عامل برای ما مناسب تر است؟

admin

ارسال دیدگاه