اخبار لوازم خانگی

شرکت بانیان و میدیا در مسیر کیفیت و رضایت مشتری گام خواهند برداشت

شرکت میدیا به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در دنیا، شرکت بازرگانی بانیان را به عنوان نماینده رسمی خود در ایران را معرفی کرد.

admin | 7 سال قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، شرکت میدیا به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در دنیا، شرکت بازرگانی بانیان را به عنوان نماینده رسمی خود در ایران را معرفی کرد.

شهریار امیری، رئیس هیئت مدیره شرکت بازرگانی بانیان در گفتگو با خبرنگار«ال کا ایران» عنوان کرد : شرکت بانیان پیش از این نیز نمایندگی کولرهای گازی میدیا را بر عهده داشت که با توجه به شرایط بازار تصمیم به گسترش فعالیت خود با شرکت میدیا گرفته ایم.

وی افزود : متاسفانه در طول سالهای گذشته بسیاری از واردکنندگان به واسطه واردات کالای بی کیفیت از چین باعث به وجود آمدن جو روانی بدی نسبت به محصولات چینی شده اند که به واقع اینگونه نیست.

شهریار امیری تصریح کرد : میدیا یکی از با کیفیت ترین برندهای تولید کننده کشور چین است که بخش تحقیقات و توسعه فعالی دارد و سالیانه 4 درصد از سود شرکت را صرف هزینه های تحقیقات توسعه می کنند.بالغ بر 11 درصد محصولات میدیا به آمریکای شمالی صادر می شود که با توجه به سخت گیری این کشورها در خصوص واردات با کیفیت کالا، می توان مدعی بود که میدیا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.حال آنکه قوانین استاندارد ایران از بسیاری از کشورهای دنیا سخت گیرانه تر بوده و در چند ماهه گذشته به شدت و با نظارت دقیق سازمان استاندارد در حال اجراست.

امیری بیان داشت : شرکت بازارگانی بانیان نیز به موضوع کیفیت با دید بسیار دقیقی نگاه کرده و بر همین اساس همکاری با شرکت میدیا را گزینه مناسب جهت ارائه محصولات با کیفیت به بازار لوازم خانگی ایران می داند.

وی گفت : محصولات در حال حاضر در گمرک و در مسیر مراحل اداری جهت ورود به ایران هستند و در طی دو هفته آینده به تدریج در بازار ایران توزیع خواهند شد.

شهریار امیری با اشاره به موضوع نگرانی های موجود در خصوص معضل خدمات پس از فروش در ایران، بیان کرد : در خصوص خدمات پس از فروش و نمایندگی ها هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت چنانکه شرکت بانیان تا قبل از این اتفاق نیز در این حوزه فعالیت گسترده داشته است.

وی افزود : علاوه بر دوستانی که تا به امروز یار و یاور ما بوده اند، اعلام آمادگی خودرا نسبت به همکاری با دیگر دوستان علاقه مند اعلام می کنیم و مشکلی در خصوص همکاری جدید با دیگر دوستان و همکاران ما وجود نخواهد داشت.

کالاهای میدیا در تمامی فروشگاه های معتبر و بزرگ کشور با سهولت دسترسی برای تمامی علاقه مندان وجود خواهد داشت.

وی در پایان در خصوص اینکه آیا استراتژی همکاری بین دو شرکت به انتقال تکنولوژی به ایران نیز منجر خواهد شد، بیان داشت : شرکت میدیا بسیاری از کارخانه های تولیدی خودرا در خارج از چین مستقر کرده و این به معنی علاقه مندی این شرکت جهت سرمایه گذاری در خارج از کشور چین است.اما در خصوص سرمایه گذاری میدیا در ایران در جهت تولید و انتقال تکنولوژی فعلا زود است که صحبت شود با این حال ورود سرمایه گذار در هر حوزه نیاز به قوانین حمایتی دولت و بستر های لازم جهت ورود آنان دارد.

نظر شما چیست؟