لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی

سامسونگ تایزن را به بیشتر لوازم خانگی خود اضافه می‌کند

xvision
candy

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سامسونگ شاید در ارائه گوشی‌های مبتنی بر تایزن شکست خورده باشد؛ ولی هنوز بخش وسیعی از ابزار و وسایل نیازمند چنین پلتفرم‌هایی هستند. سامسونگ به عنوان یکی از بزرگان بازار لوازم خانگی در یک تصمیم سنجیده به دنبال گسترش تایزن در وسایل مختلف است. توسعه‌ی تایزن در لوازم خانگی بیشتر، موضوع اصلی کنفرانس توسعه‌دهندگان تایزن بوده است.

سامسونگ تمرکز خود و تایزن را بر موضوع داغ این روزهای دنیای تکنولوژی یعنی اینترنت اشیاء گذاشته است. اینترنت اشیاء به سرعت در حال پیشرفت است و بزرگانی همچون اپل و گوگل به رقابت در بخش مرتبط با موبایل آن مشغول هستند؛ اما سامسونگ به واسطه‌ی بهره‌مندی از طیف وسیعی از لوازم خانگی، پتانسیل تبدیل شدن به یک بازیگران بزرگ این عرصه را دارد.

پتانسیل اصلی و شاید تنها پتانسیل مهم تایزن برای مقابله با رقیبانش، ایفای نقش آن در اکوسیستم اینترنت اشیاء است. در همین راستا، غول کره‌ای امیدوار است که تا سال ۲۰۲۰ بیشتر لوازم خانگی این شرکت از تایزن استفاده کنند. سامسونگ برای حضور جدی‌تر تایزن (Tizen) در بخش موبایل نیز برنامه‌هایی دارد؛ احتمالا به‌زودی شاهد موبایل‌های تایزنی بیشتری از سوی سامسونگ در بازار جهانی باشیم. اندروید و iOS عرصه را برای خودنمایی رقبای ضعیف تنگ کرده‌اند، بنابراین اقدامات نسنجیده در بازار سیستم‌عامل‌های موبایل محکوم به شکست خواهند بود.

منبع:زومیت

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

اسپیکر هوشمند سامسونگ سال‌ آینده عرضه می‌شود

admin

چهاردهمین نمایشگاه لوازم خانگی اردبیل افتتاح شد

بهنام وحیدی

ساید‌بای‌ساید RS5000 سامسونگ با طراحی منحصر به فرد

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه