لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

فروش برخی لوازم خانگی وارداتی قانونی با ضمانتنامه‌های تقلبی

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، محمد طحان پور در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما افزود: برخی واردکنندگان لوازم خانگی به دلیل گارانتی نبودن کالای وارداتی، پس از هماهنگی با تعمیرکاران متفرقه اقدام به ارائه گارانتی همراه با کالا می‌کنند در حالی که این خدمات پس از فروش، تقلبی و غیرقابل اعتماد است.
وی عرضه کالا در فضای مجازی را بزرگ‌ترین مشکل این صنف دانست و گفت: این ضمانتنامه‌ها کاملاً تقلبی و غیرقابل پیگیری است.
طحان پور با اشاره به شکایات متعدد درخصوص کالاهای فروخته شده در شبکه مجازی ادامه داد: این کالا‌ها بدون کیفیت و پرمصرف هستند.
رییس اتحادیه لوازم خانگی، ارائه ضمانت را سبب امنیت خانواده دانست و گفت:: کالاهای دارای ضمانت قیمت بیشتری نسبت به کالاهای بدون خدمات پس از فروش دارد و این درحالی است که کالای گارانتی شده باید تا ۱۰ سال در منازل استفاده شود.
وی با اشاره به اینکه شماره تلفن هایی که در سامانه ۱۱۸ به ثبت رسیده، مجاز و از شرکت‌های نمایندگی اصلی نیست، افزود: ۱۱۸ باید برای ثبت تلفن مدارک شرکت‌های نمایندگی اصلی را دریافت و پس از آن اقدام به ارائه تلفن به مشترکین کند.
طحان پور با اشاره به محدودیت اعمال شده برای واردکنندگان لوازم خانگی ادامه داد: وارد کنندگان لوازم خانگی باید قبل از واردات، شرکت معتبر گارانتی و ضمانت را معرفی کنند و کالا باید از کشور مبدأ خریداری و به کشور وارد شود.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

طرح کارت خرید اعتباری راهکار درستی نبوده است

admin

طرح کارت اعتباری خرید کالای ایرانی در عمل موفق نبود

admin

مبارزه قاچاق بهانه‌ایی برای گرانی لوازم خانگی

admin

ارسال دیدگاه