لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

بررسی ممنوعیت واردات کالاهایی که مشابه داخلی دارند

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، حجت الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا در گفت‌وگو با ایسنا گفت: در جلسه بعدازظهر امروز کمیسیون طرح اصلاح ماده (31) قانون مقررات صادرات و واردات را به عنوان کمیسیون فرعی بررسی کردیم  اما تصمیمگیری نهایی منوط به بررسی بیشتر ابعاد این طرح شد.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس ادامه داد: این طرح در صدد ممنوع کردن کالاهایی است که توان داخلی تولید آنها را داریم. در این جلسه موافقان و مخالفان آثار مثبت و منفی اجرا شدن طرح مذکور را بیان  کردند اما تصمیمگیری به بررسی بیشتر موکول شد.

وی همچنین از بررسی مشکلات فیمابین شرکت ملی مس ایران و معدن طلای شهرستان تربت حیدریه  با حضور گزارش مدیرعامل شرکت ملی مس ایران و بررسی گزارش مدیران طرح توسعه معدن مس سونگون در جلسه روز سه‌شنبه خبر داد.
حسینی‌کیا از سفر جمعی از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس به استان کرمانشاه سخن گفت و افزود: در این سفر اعضای کمیسیون با فعالان و متولیان بخش خصوصی استان کرمانشاه دیدار و گفت‌ووگو خواهند کرد. همچنین در نشست شورای گفت‌وگوی استان کرمانشاه که با حضور استاندار و فعالان اقتصادی برگزار می‌شود حضور یافته و درباره ظرفیت‌ها، پتانسیل‌ها و چالش‌های پیشروی صنایع استان بحث و تبادل نظر خواهند داشت.

نماینده مردم سنقر در مجلس از بازدید اعضای کمیسیون متبوعش از شرکت ایران‌خودرو کرمانشاه و بازدید میدانی از  شهرک صنعتی شهرستان سنقر بازدید سخن گفت.

 

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

خلأهای قانونی عامل اصلی تخلف واردکنندگان در گمرکات است

admin

آنالیز منافذ مستعد واردات کالاهای قاچاق در کشور

admin

کالاهای مشمول تعرفه ترجیحی ایران و ترکیه از تخفیف

admin

ارسال دیدگاه