لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی

لوازم خانگی هوشمند، هوشمند تر می شود! / بخش سوم

xvision
candy

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، همان طور که در بخش های پیشین اشاره شد، نمایشگاه CES 2018 هر ساله و با آغاز سال جدید با حضور غول های تکنولوژی برگزار می شود.

امسال نیز علاقه مندان شاهد برگزاری این نمایشگاه در لاس وگاس آمریکا خواهند بود.

از طریق سایت  و یا کانال تلگرام ال کا ایران، از تازه ‌ترین اخبار نمایشگاه CES 2018 مطلع شوید. همچنین می‌توانید زمان برگزاری مهم‌ترین کنفرانس‌های خبری شرکت های  فناوری را مانند ال جی، سامسونگ و اپل در طول برگزاری این نمایشگاه را مشاهده کنید.

 

ربات

در سال گذشته، ربات ها حضور پرقدرت و پر رنگی در نمایشگاه CES 2017 داشتند و پیش بینی می شود در سال 2018 نیز، سازندگان این دستیارهای خانگی، جنبه های دیگری از قابلیت های محصولات خود را به نمایش بگذارند.

ربات Jibo که در تصویر ذیل نمایش داده شده از جمله محصولات محبوب و پرطرفدار فستیوال سال گذشته است که قادر به شناسایی تمامی اعضای خانواده و سلام کردن و یا تبریک گفتن به آن ها است.

جیبو اگرچه‌ توانایی انجام کار‌های بسیار ایده‌آل مانند آشپزی را ندارد اما می‌تواند در زمینه انگیزه دادن یا شاد‌کردن اعضای خانواده بسیار موفق عمل کند.

قیمت اعلام شده برای این ربات هوشمند تنها 899 دلار است.

به علاوه، دیگر شرکت های فناوری مانند “میفیلد رباتیک”حضور فعال و گسترده در این حوزه داشته و از ربات خانگی خود با عنوان کوری رونمایی کرد.

ین ربات مانند جارو برقی های رباتیک در داخل منزل حرکت می کند و از برخورد با اشیاء و لوازم داخل منزل اجتناب میکند. همچنین قادر است افراد مختلفی که در یک منزل زندگی می کنند را شناسایی کرده و جالبتر اینکه در زمان خالی شدن شارژ باتری خود را به جایگاه شارژ می‌رساند.

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

سامسونگ از Family Hub 2.0 و لوازم خانگی هوشمند در نمایشگاه CES 2017 رونمایی کرد

admin

سامسونگ هم پیمان جدیدی برای پشتیبانی از استاندارد +HDR10 یافت

admin

سونی از اسپیکر هوشمند مجهز به دستیار گوگل رونمایی کرد

admin

ارسال دیدگاه