اخبار لوازم خانگی

اعداد و ارقام مدنظر در طرح کارت اعتباری محقق نشد/دستورالعمل جدید به زودی ابلاغ می گردد

معاون امور صنایع در خصوص آخرین وضعیت طرح کارت اعتباری کالا گفت: از ابتدای سال تا کنون این طرح در 5 بانک در حال پیگیری است اما اعداد و ارقامی که در طرح کارت اعتباری خرید کالای ایرانی مدنظر بوده است محقق نشد.

admin | 6 سال قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، مهندس صالحی نیا معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در جلسه ای که امروز با موضوع «تبیین برنامه‌ها و تشریح عملکرد وزارت صنعت معدن وتجارت در  حوزه صنایع » برگزار شد نسبت به آخرین وضعیت طرح کارت اعتباری کالا گفت: از ابتدای سال تا کنون این طرح در 5 بانک در حال پیگیری است.

معاون وزیر صنعت در ادامه افزود: اعداد و ارقامی که در طرح کارت اعتباری خرید کالای ایرانی مدنظر بوده است محقق نشد. به همین منظور، به دستور وزیر و با هماهنگی صنایع لوازم خانگی کمیته ای جهت بررسی ابعاد مختلف طرح تشکیل گردید.

صالحی نیا بیان داشت: بر اساس توافقات صورت گرفته بین مدیریت اعتبارات بانک مرکزی و کمیته تشکیل یافته، میزان اعتبار، بانک های عامل، روش دریافت پیش پرداخت، نرخ و سقف تسهیلات و روش اعطای کارت اعتباری طی دستورالعملی مشخص شده و به زودی به امضاء خواهد رسید.

وی ادامه داد: دستورالعمل توافق شده پس از امضاء جهت ابلاغ به ستاد فرماندهی ارسال می گردد.

صالحی نیا در پایان گفت: دستورالعمل تهیه شده موقتی نیست و به صورت مستمر و همیشگی به اجرا خواهد رسید.

 

نظر شما چیست؟