اخبار لوازم خانگی

ربات جاروبرقی جدید الکترولوکس در راه بازار!

ربات جاروبرقی Pure i9 الکترولوکس آماده ی ورود به بازار می شود. بنا به اعلام این شرکت بزرگ تولید کننده ی لوازم خانگی، این نسخه ی جدید با فناوری و طراحی نوین در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

admin | 6 سال قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، ربات جاروبرقی Pure i9 الکترولوکس آماده ی ورود به بازار می شود. بنا به اعلام این شرکت بزرگ تولید کننده ی  لوازم خانگی، این نسخه ی جدید با فناوری و طراحی نوین در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

الکترولوکس با به کارگیری متخصصان دیجیتال و توجه به نیازهای مشتریان برند Anova و البته احداث مرکز نوآوری گامی بزرگ در این راه برداشته است.

لازم به ذکر است، Anova که از جمله برندهای پیشگام لوازم آشپزخانه هوشمند محسوب می شود، در سال 2017 به شرکت سوئدی الکترولوکس واگذار شد.

اُلا نیلسون، مدیر بخش مراقبت در منزل و SDA الکترولوکس در این خصوص عنوان کرد: ” ما از عرضه این محصول خود احساس غرور می کنیم و بر این باوریم که این ربات جاروبرقی از محصولات محبوب مشتریان ما خواهد شد.”

وی افزود، “ما با عرضه ی این محصول نخستین گام را در راستای بهبود شرایط زندگی برداشته ایم و در واقع، این ربات جاروبرقی با عملکرد فوق العاده خود، خانه ی کاربران را حتی در مواقعی که درخانه نیستید، به راحتی تمیز می کند.”

شایان ذکر است، این محصول الکترولوکس از ماه سپتامبر به بازار اروپا عرضه خواهد شد و اخیرا موفق به دریافت جایزه ی iF Design شده است.

نظر شما چیست؟