لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

پاسخی برای تماس‌های مردم در مورد شرایط بازار لوازم خانگی نداریم

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، اکبر محمدی درباره وضعیت بازار لوازم خانگی به دنبال نوسانات شدید ارزی، اظهار داشت: در حال حاضر نه مشتری در بازار وجود دارد که جنسی را بخرد و نه فروشندگان جنس خود را عرضه می‌کنند.

وی افزود: در بیان این اوضاع دلیلی نمی‌توانیم عنوان کنیم، چون خود ما نیز نمی‌دانیم دقیقا علت چیست، یا به دنبال افزایش قیمت هستند و یا جنسی ندارند که ما هم در جریان نیستیم.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی اصفهان با بیان اینکه فروشندگان منتظر مانده‌اند تا شرایط بازار ثابت شود، گفت: مردمی که به دنبال خرید لوازم خانگی هستند با این شرایط مضطر شده‌اند و در سوی مقابل فروشندگان جنس خود را نمی‌فروشند تا بازار ثبات پیدا کند.

وی با بیان اینکه روزانه تماس‌های بسیاری از طرف مردم برای بررسی شرایط بازار لوازم خانگی داریم، افزود: ما نیز پاسخی نداریم که به مردم بدهیم.  

محمدی با اشاره به برگزاری جلسات مختلف برای حفظ وضعیت فعالیت فروشندگان لوازم خانگی، گفت: ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم که فروشگاه‌های عرضه لوازم خانگی فعالیت را تعطیل نکنند اما فعلاً راهکار دیگری برای حل مشکلات وجود ندارد./تسنیم

انتهای پیام/ 

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

دوربین های پرفروش بازار دیجیتال+جدول

admin

تولیدکنندگان لوازم خانگی 35 درصد از قاچاقچیان این محصولات عقب تر هستند

بهنام وحیدی

طرح مبارزه با قاچاق کالا از اجرای قانون تا خالی شدن جیب مردم

admin

ارسال دیدگاه