اخبار لوازم خانگی

تعویض یک میلیون کولر گازی غیر استاندارد با کولرهای ساخت ایران

سخنگوی صنعت برق از طرح تعویض یک میلیون دستگاه کولر گازی غیر استاندارد با کولرهای استاندارد ساخت ایران خبر داد و گفت: در حال حاضر این طرح در حال بررسی و بازبینی است و به محض تصویب شورای اقتصاد وارد مرحله اجرا خواهد شد.

admin | 6 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، محمودرضا حقی فام  با بیان این‌که برای ارزیابی دقیق و کامل این طرح یک مشاور در نظر گرفته شده تا میزان اثربخشی این طرح را در میزان مصرف پیک ارزیابی کند عنوان کرد: اگر منابع مالی از طریق شورای اقتصاد برای این طرح در نظر گرفته شود قطعا می‌توانیم این طرح را وارد مرحله اجرا کنیم.

به گفته وی، مجری و ناظر این طرح وزارت نیرو است که این طرح را در قالب انرژی مناسب به مراجع بالاتر معرفی کرده و تنها مشکل اجرایی شدن آن دریافت تسهیلات و منابع مالی لازم برای اجرای این طرح است.

وی در خصوص میزان سرمایه لازم برای اجرای این طرح گفت: در حال حاضر این طرح در دست بررسی قرار دارد و به محض تایید شورای اقتصاد جزئیات آن به طور کامل اعلام خواهد شد.

از جمله سیاست های وزارت نیرو در برنامه ۰۹۸ این است که در کنار تغییر تعرفه برق برای پرمصرف‌ها لامپ های LED جایگزین لامپ های پرمصرف و در مناطق گرمسیری کولرهای گازی غیر استاندارد حذف شود./ایسنا

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟