لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی

کاهش 15 تا 25 درصدی موبایل در بازار

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، ابراهیم درستی  با اشاره به آخرین وضعیت بازار گوشی تلفن همراه در کشور تاکید کرد: هنوز گوشی های جدید به اندازه نیاز و تقاضای مردم به بازار عرضه نشده است و منتظر هستیم که با ورود این کالاها، وضعیت بازار تثبیت شود.

وی با بیان اینکه قیمت گوشی موبایل بر مبنای نرخ ارز تعیین می شود، افزود: هم اکنون با کاهش سرعت جهش نرخ ارز در کشور، بسیاری از مدلهای گوشی موبایل در بازار با کاهش قیمت ۱۵ تا ۲۵ درصد مواجه شده اند.

درستی گفت: برمبنای شنیده ها، قرار است در هفته جاری وضعیت ۷۲۰ هزار گوشی تعلیق شده مشخص و این گوشی ها پس از قیمتگذاری، توزیع و وارد بازار شوند.

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشی تلفن همراه ادامه داد: این گوشی ها با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد کشور شده اند و قرار است در کمیته متشکل از وزارت صمت و ارتباطات، برمبنای ارز نیمایی قیمت گذاری شوند.

وی افزود: از سوی دیگر ثبت و سفارش برای واردات گوشی نزدیک به ۲۰ روز است که آزاد شده و به این ترتیب پیش بینی می شود با ورود گوشی های جدید به بازار و نیز آزادسازی گوشی های توقیف شده، وضعیت بازار موبایل از هفته آینده به یک ثبات نسبی برسد./مهر

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

اطلاعات و حقایق متعددی درباره گوشی‌های موبایل

بهنام وحیدی

واردات بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار گوشی موبایل

admin

پایلوت رجیستری گوشی موبایل 7 ماهه شد/ وعده اجرا در یک سالگی طرح

admin

ارسال دیدگاه