اخبار لوازم خانگی

پیشگامی ال جی در بازار لوازم خانگی هند

شرکت ال جی الکترونیک قصد دارد تا با عرضه محصولات پریمیوم خود در بخش لوازم خانگی به بازار فروش سالیانه این شرکت را ارتقا داده و از 30 به 50 درصد برساند.

admin | 5 سال قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، شرکت ال جی الکترونیک قصد دارد تا با عرضه محصولات پریمیوم خود در بخش لوازم خانگی به بازار فروش سالیانه این شرکت را ارتقا داده و از 30 به 50 درصد برساند.

مدیر فروش بخش لوازم خانگی ال جی معتقد است که بازار هند از آمادگی لوازم برای پذیرش محصولات پریمیوم برخوردار بوده و خواهان پرداخت پول بیشتر برای محصولات با کیفیت تر هستند.

وی با اشاره به تلویزیون های الد این شرکت عنوان کرد:«ممکن است در ابتدا این محصولات با قیمت بالایی عرضه شوند اما به تدریج از قیمت آن ها کاسته می شود.»

شرکت ال جی در حال حاضر با کسب 35 درصد از سهم بازار یخچال فریزر و ماشین لباسشویی های کشور هند حرف اول را در این حوزه می زند.

شرکت ال جی در رقابت سخت با تولید کنندگان و محصولات ارزان چینی قرار دارد که کپی از قابلیت های محصولات ال جی، کار را برای این غول فناوری کره جنوبی سخت تر کرده است.

علاوه براین، ال جی قصد دارد تا یخچال های دور-این-دور InstaView را به بازار هند عرضه کند.این یخچال فریزرهای ال جی مجهز به یک پنل هستند که با ضربه زدن روشن شده وسپس می توان داخل یخچال را مشاهده کرد.

قابلیت مذکور این یخچال های ال جی به کاهش مصرف انرژی کمک می کند زیرا کاربران می توانند بدون باز کردن درب یخچال، مواد غذایی موجود در یخچال را مشاهده کنند.

لازم به ذکر است که ال جی الکترونیک به دنبال سیاست های محافظه کارانه ترامپ، کارخانه تولید لوازم خانگی خود را طی دوماه آینده در آمریکا راه اندازی می کند.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟