اخبار لوازم خانگی

نگاهی به قابلیت‌های جاروبرقی کویین 18 سامسونگ

داشتن خانه‌ای منظم و پاکیزه باعث می‌شود بعد از یک روز کاری و سخت، انسان احساس آرامش کامل کند. البته ایجاد این نظم و پاکیزگی هم سختی‌های خاص خودش را دارد. تمیز کردن فضای خانه، کوچک یا بزرگ، از آن کارهایی است که هم زحمت زیادی می‌برد و هم دست آخر آدم خیلی از نتیجه راضی نیست.

admin | 6 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، داشتن خانه‌ای منظم و پاکیزه باعث می‌شود بعد از یک روز کاری و سخت، انسان احساس آرامش کامل کند. البته ایجاد این نظم و پاکیزگی هم سختی‌های خاص خودش را دارد. تمیز کردن فضای خانه، کوچک یا بزرگ، از آن کارهایی است که هم زحمت زیادی می‌برد و هم دست آخر آدم خیلی از نتیجه راضی نیست.

همیشه گوشه‌ای از خانه، زیر میز یا تخت خواب هست که جاروبرقی به آن نمی‌رسد. تار موهای سخت جانی که با تمام توان به پرزهای قالی چسبیده‌اند و بعد از بارها جاروکشیدن هم از آن جدا نشده‌اند. از همه بدتر لحظه‌ایست که یک وسیله کوچک مانند انگشتر و گوشواره توسط جاروبرقی مکیده می‌شود. اینجاست که تازه باید مخزن جاروبرقی را در جایی مناسب خالی کنید و با دقت در میان آن همه آشغال به دنبال گمشده‌تان بگردید.

 

راه حلی برای همه

از میان انواع جاروبرقی‌های موجود در بازار مدل کویین 18 (QUEEN-18) گزینه مناسب برای هر خانه‌ایست. این جاروبرقی طراحی ساده و زیبایی دارد. در کنار زیبایی، این جاروبرقی مجهز به یک موتور قدرتمند با توان 1800 وات است. این موتور می تواند قدرت مکش 400 وات را برای شما ایجاد کند و این یعنی دیگر نگرانی بابت باقی ماندن تارهای مو در هیچ جای خانه نخواهید داشت.

قدرت مکش در جاروبرقی‌های معمولی به‌تدریج و به‌موازات پرشدن کیسه کاهش می‌یابد. سامسونگ راهکاری خلاقانه ارائه کرده است و فیلتر سایکلون یا چرخشی را تولید و عرضه کرده است. در درون فیلتر سایکلون، ابتدا ذرات بزرگ‌تر و سنگین‌تر جدا می‌شوند و این امکان را برای استفاده‌ی بهینه از فضای داخل کیسه جاروبرقی و قدرت مکشی قوی‌تر و یکنواخت‌تر فراهم می‌سازد. فیلتر سایکلون که به‌نحوی مناسب، کنار دسته‌ جاروبرقی تعبیه ‌شده است، به‌راحتی به بیرون و داخل می‌لغزد و دسترسی به آن حتی هنگامی‌که جاروبرقی در حالت ایستاده قرار دارد آسان است. گنجایش بالای مخزن جارو، سیم برق بلند و صدای نه‌چندان زیاد دستگاه، استفاده از آن را ساده کرده است.

 

نظافتچی خستگی ناپذیر

مدل کویین 18 دارای یک کیسه‌ 4 لیتری است که با استفاده از آن تعداد دفعات تخلیه‌ی کیسه کاهش‌ می‌یابد ودرنتیجه امکان جاروکشی طولانی‌تر  فراهم می‌شود همچنین  با پر شدن کیسه جاروبرقی، کافی است آن را از دستگاه جدا کرده و دور بیاندازید.

یکی از مزایای بزرگ دیگر این مدل از جاروبرقی سامسونگ، استفاده از سَری Carpet Turbo Brush است. این سَری قدرت مکش جاروبرقی را روی فضایی محدودتر متمرکز کرده و سپس با کمک برس روی دهانه‌ ورودی، همه مو و گردوغبار را از فرش جدا کرده و به داخل کیسه می‌فرستد.

علاوه بر این سامسونگ در قسمت میانی بدنه جاروبرقی یک نشانگر کوچک طراحی کرده است که در صورت پر شدن مخزن به کاربر هشدار می‌دهد.

این جارو برقی برای ایجاد مکش از سیستم گردباد (Cyclone) استفاده می‌کند. این سیستم در گام اول گردوغبار را در خود نگه می‌دارد. هوای مکیده ‌شده به همراه سایر آشغال‌ها به داخل مخزن رفته و در کیسه به دام می‌افتند. به این ترتیب وقتی انگشتر و گوشواره‌تان به اشتباه وارد جاروبرقی شد دیگر زحمت خالی کردن مخزن و جستجو میان آشغال‌ها را نخواهید داشت و با توجه به شفاف بودن بدنه این مخزن، خیلی راحت می‌توانید شيء موردنظر را ببینید و بعد آن را از فیلتر خارج کنید. مابقی هوای خروجی از فیلترهای HEPA11 و فیلتر مایکرو رد شده و هوای تمیز از دستگاه خارج می‌شود. به‌این‌ترتیب محل استفاده عاری از گرد و خاک و ذرات آلرژی‌زا خواهد بود.

در مجموع می‌توان گفت مدل کویین 18 برای هر خانه‌ای یک انتخاب ایده‌آل است که نه تنها کار تمیز کردن خانه را برای شما بسیار راحت می‌کند بلکه سیم بلند 7 متری آن هم به شما امکان می‌دهد حتی دورترین نقاط از پریز برق را هم براحتی جارو کنید. از طرف دیگر با توجه به شرایط کنونی بازار لوازم خانگی می‌توان گفت کویین 18 با مجموعه قابلیت‌های گفته شده، گزینه ای بسیار مقرون به صرفه محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟