لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی

اعطای کمک هزینه 20 میلیارد ریالی به‌زلزله‌زدگان سرپل ذهاب برای خرید لوازم خانگی ایرانی

xvision
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، مصطفی خاکسار قهرودی گفت: در ادامه مساعدت‌های معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی به‌ زلزله‌زدگان استان کرمانشاه، همزمان با میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص) 100 بسته کمک هزینه خرید لوازم خانگی به‌ زلزله‌زدگان محروم سرپل ذهاب با اعتباری معادل 20 میلیارد ریال اهدا شد.

وی با بیان اینکه در این طرح به هر خانواده 200 میلیون ریال حواله خرید لوازم منزل اهدا شد، تصریح کرد: بر اساس این طرح، خانوارها می‌توانند با مراجعه به‌ فروشگاه‌های منتخب و بر اساس سلیقه خود، اجناس مورد نیازشان را از میان کالاهای ایرانی خریداری کنند تا ضمن کمک به‌ محرومان، از تولید داخلی به‌ عنوان یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی نیز حمایت شده باشد.

معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی عنوان کرد: آستان قدس رضوی از طریق دفتر استانی خود در کرمانشاه، محرومانی را که در زلزله سال گذشته این استان دچار آسیب بیشتری شدند، شناسایی و تلاش کرده تا در قالب این طرح به‌ میزان وسع و توان خود، شرایط رفع محرومیت را تا حدودی برای آن‌ها فراهم آورد.

وی با اشاره به برخی اقدامات دیگر این معاونت در کمک به زلزله‌زدگان محروم کرمانشاه در سال 97، خاطرنشان کرد: در سال جاری مبلغ 4 میلیارد ریال برای تجهیز واحدهای مسکونی زلزله‌زدگان معلول، بی‌سرپرست و محروم استان کرمانشاه حسب دستور تولیت آستان قدس رضوی اختصاص یافت.

خاکسار قهرودی گفت: همچنین به‌منظور خدمت‌رسانی به 200 خانواده محروم در شهر سرپل ذهاب در قالب کمک هزینه خرید مصالح ساختمانی جهت مساعدت در ساخت منازل زلزله‌زده، تفاهم‌نامه‌ای میان معاونت امداد مستضعفان و شرکت بتن و ماشین قدس رضوی به‌ امضاء رسید که مطابق آن معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی مبلغ 50 میلیارد ریال به‌ ساخت منازل محرومان زلزله‌زده کمک کرد./فارس

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

رشد فروش برندهای لوازم خانگی ایرانی

نفیسه رحیمی

تغییر نگرش مردم ‌در مصرف کالای ایرانی باید فراگیر شود

زهرا سیاحی

اجحاف در حق تولید داخل/ استقبال مردم از خرید لوازم خانگی ایرانی با برند خارجی

admin

ارسال دیدگاه