اخبار لوازم خانگی

پیشرفت روز افزون خانه های هوشمند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، لوازم خانگی هوشمند با رشد برق آسایی در حال توسعه است و امروزه، شاهد عرضه ...

بهنام وحیدی | 5 سال قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، لوازم خانگی هوشمند با رشد برق آسایی در حال توسعه است و امروزه، شاهد عرضه مدل های متنوعی از آن ها در بازار هستیم که از جمله می توان به دستیارهای صوتی و یا سیستم های ایمنی هوشمند اشاره کرد اما شاید چگونه می توانیم همه این وسایل را به یکدیگر مرتبط کنیم و تنها با استفاده از یک سیستم تمام این دستگاه را کنترل کرد؟

تیلسا کانکت (Tielsa:Connect) یک سیستم خانه هوشمند است که امکان کنترل تمامی ابزارهای هوشمند را از طریق یک رابط امکان پذیر می کند.

علاوه براین، این سیستم با اپلیکیشن گوشی های هوشمند سازگاری داشته و به راحتی می توانید کنترل و تنظیمات وسایل هوشمند را از راه دور انجام دهید.

امکان کنترل لوازم خانگی هوشمند Tielsa از جمله کانتر تطبیقی آشپزخانه، شیر آب و کابین های هوشمند با این سیستم فراهم شده و شاید کانتر تطبیقی این شرکت جالبترین قسمت این خانه هوشمند باشد.

این کانتر تطبیقی هوشمند با توجه به قد کاربران تنظیم شده ودر نتیجه استفاده از آن بسیار راحت تر می شود.

اپلیکیشن و یا این پلتفرم جدید Tielsa علاوه بر کنترل تمامی لوازم هوشمند مانند سوکت ها، چراغ و یا قفل ها می تواند فضای محیط را متناسب با علاقه ی کاربر تغییر دهید و فضایی رمانتیک و یا شاد ایجاد کند.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟