اخبار لوازم خانگی

20 هزار بسته لوازم لوازم خانگی بین سیل زدگان گلستان توزیع می شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام گفت : قبل از وقوع سیل پیش بینی هایی برای ...

بهنام وحیدی | 5 سال قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام گفت : قبل از وقوع سیل پیش بینی هایی برای این حادثه انجام شده بود قرارگاه جهادی خدمت رسانی ایجاد کرده بودیم،اقلام فوری را از قبل آماده کرده بودیم و از ساعات اولیه حادثه در استان های مختلف حضور فوری وفعال داشته ایم.

محمد مخبر با بیان اینکه بیمه مسکن های روستایی قبل از وقوع سیل در دستور کار ما قرار داشت، گفت: بعد از حادثه ۲۰ بسته هزار لوازم خانگی شامل یخچال، گاز، قالی، موکت، ظرف و پتو را تهیه می کرده ایم که اولین محموله شنبه الی یک شنبه به استان گلستان ارسال خواهیم کرد.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام ادامه داد: بعد از حادثه ۲۰ بسته هزار لوازم خانگی شامل یخچال، گاز، قالی، موکت، ظرف و پتو را تهیه می کرده ایم که اولین محموله شنبه الی یک شنبه به استان گلستان ارسال خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه ۸ هزار دام سبک را تهیه می کنیم تا بخشی از خسارات وارد شده سیل زدگان را جبران کنیم، ادامه داد: ۲۵ الی ۳۰ هزار  بسته لوازم التحریر تهیه شده است که به فوریت بعد از پایان بحران به دانش آموزان آسیب دیده اهدا می شود.

مخبر با بیان اینکه اشتغال موضوع مهم این مناطق است، افزود: ۹ هزار شغل فوری را ظرف ۱ سال راه اندازی می کنیم.

وی افزود: هواپیمایی جمهوری اسلامی بدون دریافت هزینه یک هواپیما ۷۴۷ راتدارک دیده است که ما بتوانیم امروز سنگین ترین محموله هوایی را به اهواز ارسال کنیم.

مخبر ادامه داد: امروز نزدیک ۱۰۰ تن اقلام ارسال می شود که شامل ۲هزار تخته چادر اسکان،۴۰ هزار تخته پتو، ۵۰هزار متر مربع موکت و ۱۰۰ هزار قوطی کنسرو است همچنین ۱۰۰ هزار بطری آب از طریق استان خوزستان برای مناطق سیل زده درنظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه ۳ تن لوازم بهداشتی و ۲ تن دارو امروز برای خوزستان اعزام می شود، ادامه داد: ما مسئولیتی برای توزیع این اقلام نداریم و مسئولیت توزیع آن بر عهده مسئولین محلی و استانداری است.

مخبر گفت: تنها جمع آوری این هزینه ها بر عهده ستاد اجرایی است.

انتهای پیام/

 

نظر شما چیست؟